...
Martynas Bieliūnas

Vykdantysis partneris / „Privacy Partners“

„Privacy Partners" dirba Asmens duomenų apsaugos srityje: kuria privatumo priežiūros programas įmonėms, atlieka atitikties Bendrąjam Duomenų apsaugos reglamentui auditus, konsultuoja IT & Cloud architektūros bei IT saugos klausimais, teikia išorinio Duomenų apsaugos pareigūno paslaugas Lietuvos ir užsienio verslams.

Radioelektronikos inžinerijos bakalauro ir Informacijos vadybos magistro išsilavinimą turintis M. Bieliūnas IT rinkoje dirba nuo 1997 m. 1997-1999 m. dirbo Infobalt asociacijoje, 1999-2001 m. – Informacijos technologijų departamente  Valdymo reformų ir savivaldybių reikalų ministerijoje, ekspertas įvairiuose ES projektuose. 2001-2017 m. dirbo įvairiose vadovaujančiose pozicijose „Microsoft Baltics“ ir „Microsoft Central and Eastern Europe“ padaliniuose.  2017-2018 m. ėjo IT įmonės „Squalio Lietuva“ generalinio direktoriaus pareigas, taip pat tarptautinės įmonių grupės „Squalio“ debesijos sprendimų centro vadovo pareigas. Vienas pirmųjų Lietuvoje, įgijęs CIPP/E (Certified Information Privacy Professional / Europe) sertifikatą.   
This user account status is Approved

Straipsniai

Žinių bazė

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2019.11.21

Sveiki, vienas prekybos tinklas prašo asmens duomenų, tokių kaip adresas (privalomai) ir kt., kad išduotų lojalumo kortelę. Ar tai teisėta, ar tai jų reikalas, kokius duomenis rinkti ir ar aš sutinku, ar ne. Ir jei nesutinku, neišduos kortelės. Nors mano namų adresas visiškai su tuo nesusijęs, nes tikrai nenoriu nei laiškų gauti, nei planuoju prekes […]

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2019.11.21

Sveiki, ar man reikia atskiro sutikimo iš vartotojų, kurie įsigijo prekių mano e. parduotuvėje? Ar galiu jiems siųsti naujienlaiškius be papildomo sutikimo? Jei galiu, ar yra kokių apribojimų, kiek laiko ir t. t.? Gal galite pakomentuoti išsamiau?

Renginiai

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.