...
Erikas Saukalas

Advokatas, Partneris, Prekių ženklų ir dizaino teisės departamento vadovas / METIDA

Erikas Saukalas turi daugiau nei 13 metų patirtį intelektinės nuosavybės teisės srityje ir konsultuoja Lietuvos ir užsienio klientus patentų, prekių ženklų, dizaino, autorių teisių apsaugos klausimais bei atstovauja juos LR Valstybiniame patentų biure bei Lietuvos ir ES teismuose. Tarptautiniai nepriklausomi teisės žurnalai ne vienerius metus nominuoja ir reitinguoja kaip vieną geriausių savo srities specialistų ir profesionalų intelektinės nuosavybės teisės srityje. Ilgametė patirtis, konsultuojant Lietuvos ir užsienio klientus, išmokė, kad stiprus sėkmingo verslo pagrindas yra tinkamai ir laiku apsaugota kūrėjų intelektinė nuosavybė (išradimai, dizainas, prekių ženklai). Erikas kiekvienam patars kokius namų darbus reikia atlikti intelektinės nuosavybės objektų kūrimo etape, kokią tinkamą apsaugą pasirinkti naudojimo etape ir kaip išvengti pažeidimų, susijusių su jūsų intelektiniu turtu.
This user account status is Approved

Žymos

Straipsniai

Žinių bazė

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2023.02.07

Noriu pardavinėti vienetinius tekstilinius rankų darbo žaislus, visi skirtingi, tik po vieną vienetą. Ar reikia kažkokių sertifikatų? Skaičiau apie reglamentus ir CE ženklinimą, tačiau daugiausia ten pabrėžiama serijinė ir masinė gamyba, kaip su vienetine?

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2023.01.24

Sveiki, noriu gaminti/parduoti puodelius su lietuvių autorių citatomis iš jų parašytų kūrinių/knygų, aiškiai nurodydama citatos kilmę (kūrinys, autorius). Prašau, patikslinkite, ar tokiu atveju reikia autorių sutikimo, kai: a) autorius gyvas b) autorius miręs Jei reikia sutikimo, kokia forma jo užtenka: a) email b) sutartis c) kita… Dėkingume,

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2022.12.20

Mūsų el. parduotuvė tiekia įvairias prekes gana žinomiems prekės ženklams Lietuvoje. Norėjau paklausti ar galima nurodyti juos kaip mūsų partnerius ir naudoti jų logotipus mūsų el. parduotuvėje su prierašu “Mus renkasi:” Jeigu mes tiekiame šioms įmonėms prekes ar vis tik reikia jų atsiklausti ar galima naudoti ir be jų sutikimo?

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.