...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

„Norway Grants“ kvietimas skaitmeninių technologijų kūrėjams investicijai gauti

Įvykęs renginis

„Norway Grants“ kvietimas skaitmeninių technologijų kūrėjams investicijai gauti

Naujus informacinių ir ryšių technologijų sprendimus vykdančias Lietuvos įmones Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia dalyvauti „Norway Grants“ programoje ir gauti iki 1 mln. eurų siekiančią investiciją. Skaitmeninių technologijų plėtra – viena iš perspektyviausių ekonomikos vystymo krypčių. Ši sritis išskirtinė tuo, kad vieno ar kelių žmonių sukurti inovatyvūs sprendimai gali turėti milžinišką potencialą plėtrai […]

Kaina: Nemokamai

Renginio aprašymas:

Naujus informacinių ir ryšių technologijų sprendimus vykdančias Lietuvos įmones Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia dalyvauti „Norway Grants“ programoje ir gauti iki 1 mln. eurų siekiančią investiciją.

Skaitmeninių technologijų plėtra – viena iš perspektyviausių ekonomikos vystymo krypčių. Ši sritis išskirtinė tuo, kad vieno ar kelių žmonių sukurti inovatyvūs sprendimai gali turėti milžinišką potencialą plėtrai ir daryti esminį poveikį pasauliniu mastu.

„Norway Grants“ parama gali padėti išplėsti idėją, taip didinant verslo konkurencingumą bei prisidedant prie Lietuvos ekonomikos pažangos ir tvarumo.

Paraiškas gali teikti Lietuvoje registruotos privačios įmonės. Tai – labai mažos, mažos ir vidutinės Lietuvos įmonės bei didelės įmonės, kuriose valstybės akcijos sudaro ne daugiau kaip 25 proc.

„Norway Grants“ lėšomis finansuojamas naujų IRT produktų ar technologijų kūrimas bei diegimas. Finansavimą gali gauti įmonės, kurios jau turi produkto ar technologijos pirminį modelį, dar vadinamą alfa versija, ir planuoja tolimesnį testavimą, vystymą iki sprendimo diegimo į rinką. Didžiausia vienam projektui skiriama suma – 1 000 000 Eur, o intensyvumas gali siekti net 80 %.

Finansuojamos paraiškos bus atrinktos įvertinus kuriamo produkto ar technologijos naujumo lygį ir komercinį potencialą bei pareiškėjo inovacinį potencialą, patys projektai turi būti susiję su moksline-eksperimentine (MTEP) veikla, o galutinis produktas turi išsiskirti iš jau rinkoje esančių savo siūloma naujove. Taip pat bus vertinama partnerystė su Norvegijos įmonėmis – už Norvegijos partnerio dalyvavimą projekte paraiškos vertinimo metu bus suteikiami papildomi balai.

Paraiškos priimamos iki 2021 vasario 12 dienos.

Daugiau informacijos: https://www.eeagrants.lt/programos/kvietimai/program/5/id/103/kvietimas_teikti_paraiskas_verslo_pletra_inovacijos_ir_mvi_ ir https://mita.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/programos-priemones/norvegijos-finansinio-mechanizmo-programa-verslo-pletra-inovacijos-ir-mvi

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.