...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Nemokamos MITA ekspertų konsultacijos

Įvykęs renginis

Nemokamos MITA ekspertų konsultacijos

Naujasis Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) projektas „TechHub“ įmones kviečia į nemokamas ekspertų konsultacijas verslui. Jų metu profesionalai patars inovacijų kūrimo ir diegimo, strategijos klausimais, papasakos apie verslo finansavimo priemones, mokesčių lengvatas ir padės sėkmingai vykdyti kitas veiklas. Planuojama, kad projekto metu su ekspertų pagalba įmonės sukurs ir (ar) įsidiegs 100 inovacijų.  Įmones konsultuos […]

Kaina: Nemokamai

  • 2020-04-20/2022-11-01
  • Vilniuje arba online
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Naujasis Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) projektas TechHubįmones kviečia į nemokamas ekspertų konsultacijas verslui. Jų metu profesionalai patars inovacijų kūrimo ir diegimo, strategijos klausimais, papasakos apie verslo finansavimo priemones, mokesčių lengvatas ir padės sėkmingai vykdyti kitas veiklas. Planuojama, kad projekto metu su ekspertų pagalba įmonės sukurs ir (ar) įsidiegs 100 inovacijų. 

Įmones konsultuos verslo strategijų kūrimo, mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros bei inovacijų paramos ekspertai. Konsultacijų temos atrinktos atsižvelgus į rinkos poreikį ir aktualumą. Žinios šiais klausimais gali ne tik paspartinti startuolio ar kitokio verslo kūrimąsi bei augimą, bet ir padėti sutaupyti ar išspręsti organizacijose atsirandančias problemas.

Numatytos 6 pagrindinės temos, kuriomis įmonės galės konsultuotis individualiai ar dalyvauti grupinėse konsultacijų sesijose neribotą skaičių kartų:

  • Verslo strategija, modeliavimas, naudojant Business Model Canvas (BCM).Kaip atrasti savąją strategiją ir susikurti jos įgyvendinimo planą?
  • Paraiškų rengimas, projektų administravimas ir valdymas. Svarbiausi projektų parengimo ir įgyvendinimo principai, paraiškų pildymo eiga ir jų ekspertinis vertinimas.
  • Mokesčių lengvatos kuriant naują verslą, paremtą inovatyviomis idėjomis.Mokesčių sąnaudų minimizavimas įmonės gyvavimo ciklo pradžioje.
  • Verslo ir/ar inovacijų finansavimo galimybės, priemonės ir mechanizmai. Inovacijų paramos priemonės ir institucijos, galimybės dalyvauti Inočekių, Inostarto ir Inopatento priemonėse.
  • Pelno mokesčio lengvatos: MTEP sąnaudų, intelektinės nuosavybės, amortizacijos, investicinių projektų.
  • MTEP paslaugos ir/ar reikalingos įrangos paieška mokslo institucijose.Pagalba ieškant reikalingų mokslo paslaugų, kontaktų bei įrangos, kuri atitiktų Jūsų verslo poreikius.

Paslauga gali naudotis visų sričių iš anksto konsultacijoms užsiregistravusios įmonės. Konsultuotis taip pat galės ir startuoliai, pabaigę „TechHub“ projekto pre-akceleracinio ciklo veiklas, bei organizacijos, dalyvaujančios kitose MITA iniciatyvose. Paslauga bus teikiama visą projekto laikotarpį (iki 2022 m. lapkričio) Vilniuje arba virtualiai pagal iš anksto suderintą grafiką. Registracijos forma čia: https://mita.lrv.lt/lt/Forms/registracijos-paraiska-konsultacijoms.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.