...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Verslo laisvė. Kaip valdyti verslą, kuris nevaldytų jūsų?

Įvykęs renginis

Verslo laisvė. Kaip valdyti verslą, kuris nevaldytų jūsų?

Eric Edmeades moko paprastų ir praktinių žingsnių norint iš esmės pakeisti savo verslą. Eric Edmeades yra kilęs iš Kanados ir yra sukaupęs sėkmingą ilgametę patirtį tarptautiniame versle. Jis yra įkūręs daug tarptautinių kompanijų, kurios šiuo metu sėkmingai veikia be jo dalyvavimo. Kai kurios jo sukurtos verslo kompanijos buvo parduotos kaip sėkmingai veikiančios atskiros sistemos. Nepaisant […]

Kaina: 147.00

  • 2014-09-0816:00/20:00
  • Nėra
  • Bilietai: 147.00
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Eric Edmeades moko paprastų ir praktinių žingsnių norint iš esmės pakeisti savo verslą. Eric Edmeades yra kilęs iš Kanados ir yra sukaupęs sėkmingą ilgametę patirtį tarptautiniame versle. Jis yra įkūręs daug tarptautinių kompanijų, kurios šiuo metu sėkmingai veikia be jo dalyvavimo.

Kai kurios jo sukurtos verslo kompanijos buvo parduotos kaip sėkmingai veikiančios atskiros sistemos. Nepaisant to, jis turi pakankamai laisvo laiko savo pomėgiams, daug laiko praleidžia su šeima, taip pat užsiima filantropine veikla, teikia konsultacijas verslininkams ir veda mokymus verslo sektoriui visame pasaulyje.

Seminare VERSLO LAISVĖ sužinosite: Kaip sukurti įmonę kaip sistemą, kuri gali būti parduota. Kaip sukurti aiškią viziją savo įmonėje. Kaip tapti visa galva aukštesniu nei jūsų konkurentai. Kaip sukurti sistemą, kuri padėtų vystyti kiekvieną atskirą jūsų įmonės dalį. Kaip ženkliai ir iškart padidinti įmonės pardavimus. Kaip sukurti nuolat veikiančias verslo sistemas, kurios didina įmonės efektyvumą. Kaip atrasti ir išlaikyti geriausius darbuotojus.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.