...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Seminaras "Saulės energetika – palankios galimybės sutaupyti"

Įvykęs renginis

Seminaras "Saulės energetika – palankios galimybės sutaupyti"

,

2018 m. saulės energija sudarė 0,5 proc. visų atsinaujinančios energetikos išteklių išlaidų Lietuvoje (Lietuvos statistikos departamento duomenys). Nepaisant to, kad saulės energetika nėra itin plačiai išvystyta, Lietuvoje pastebimas saulės elektrinėse sugeneruoto energijos kiekio augimas – saulės elektrinės 2018 m. pagamino 86,6 mln. kilovatvalandžių (kWh) elektros energijos – 27,3 proc. daugiau nei 2017 m. Tai – […]

Kaina: Nemokamai

  • 2019-10-10/2019-10-1009:15/12:45
  • Nėra
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

2018 m. saulės energija sudarė 0,5 proc. visų atsinaujinančios energetikos išteklių išlaidų Lietuvoje (Lietuvos statistikos departamento duomenys). Nepaisant to, kad saulės energetika nėra itin plačiai išvystyta, Lietuvoje pastebimas saulės elektrinėse sugeneruoto energijos kiekio augimas - saulės elektrinės 2018 m. pagamino 86,6 mln. kilovatvalandžių (kWh) elektros energijos - 27,3 proc. daugiau nei 2017 m. Tai – sveikintinas pokytis, ne tik dėl to, kad taip skatinama vietinė elektros energijos gamyba ir prisidedama prie klimato kaitos stabdymo, bet ir dėl to, kad matomas saulės energetikos populiarinimo potencialas.

Šių metų spalio 10 d., 9:15 val. Lietuvos verslo paramos agentūroje (LVPA) organizuojamas seminaras-diskusija „Saulės energetika – palankios galimybės sutaupyti".

Seminare apie saulės energetikos perspektyvas Lietuvoje, ES investicijas į saulės energijos panaudojimą, jos naudą ir kitus aspektus diskutuos:
LVPA direktorius Aurimas Pautienius-Želvys, Energetikos viceministras Rytis Kėvelaitis, Lietuvos saulės energetikos asociacijos prezidentas Vitas Mačiulis ir viceprezidentas Andrius Karazinas bei LVPA Investicijų valdymo tarnybos direktoriaus pavaduotojas Karolis Balaišis.

Kviečiame prisijungti ir prisidėti prie žaliosios energetikos plėtros Lietuvoje.
Renginio programą skaitykite čia: http://lvpa.lt/lt/naujienos/lvpa-kviecia-diskutuoti-apie-saules-energetika-lietuvoje-1011

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.