...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Protingas PR: kaip įvesti prekės ženklą į užsienio rinką

Įvykęs renginis

Protingas PR: kaip įvesti prekės ženklą į užsienio rinką

,

Tarptautiniai viešieji ryšiai be užperkamųjų straipsnių? Misija įmanoma.Raminta Lilaitė iš Blue Oceans PR papasakos, kaip protingai panaudoti PR įvedant prekės ženklą į užsienio rinką. Jos komanda dirba su tarptautiniais viešaisiais ryšiais ir šią vasarą net prikalbino MTV Travel atvykti į Lietuvą. Eilinis marketingo renginys Vilniuje… Tikrai ne. Taip pradedame naują meet-ups seriją Vilniuje, skirtą patyrusiems […]

Kaina: Nemokamai

  • 2019-10-03/2019-10-0318:30/21:00
  • Nėra
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Tarptautiniai viešieji ryšiai be užperkamųjų straipsnių? Misija įmanoma.Raminta Lilaitė iš Blue Oceans PR papasakos, kaip protingai panaudoti PR įvedant prekės ženklą į užsienio rinką. Jos komanda dirba su tarptautiniais viešaisiais ryšiais ir šią vasarą net prikalbino MTV Travel atvykti į Lietuvą. Eilinis marketingo renginys Vilniuje... Tikrai ne. Taip pradedame naują meet-ups seriją Vilniuje, skirtą patyrusiems marketingo specialistams, dirbantiems kompanijose, kurios orientuojasi į užsienio rinkas.

Tikslas - suburti žmones, kurie užsidegę ir domisi rinkodara, ne tik darbo valandomis. Susirinksim ne tik paklausyti pranešimo, bet ir pasidalinti savo pačių istorijomis.
Prisijunk geram vakarui su gera pranešėja ir gera kompanija!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.