...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Baltijos regiono šalių investuotojų forumas

Įvykęs renginis

Baltijos regiono šalių investuotojų forumas

, ,

Šių metų spalio 25-26 dienomis, Vilniuje vyks Baltijos regiono šalių Investuotojų Forumas, skirtas tarptautinei verslo plėtrai ir investicinės aplinkos gerinimui. Forumas suteiks naujų įžvalgų apie priemones ir priimtus sprendimus įveikiant ekonominę krizę. Tai unikali debatų ir diskusijų erdvė apie pasaulio ekonomikos raidą ir finansų rinkų perspektyvas. Pagrindinį pranešimą skaitys dr. Nourielis Roubinis, vienas iš nedaugelio […]

Kaina: 30.00

  • 2012-10-25/2012-10-2608:00/17:00
  • Nėra
  • Bilietai: 30.00
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Šių metų spalio 25-26 dienomis, Vilniuje vyks Baltijos regiono šalių Investuotojų Forumas, skirtas tarptautinei verslo plėtrai ir investicinės aplinkos gerinimui. Forumas suteiks naujų įžvalgų apie priemones ir priimtus sprendimus įveikiant ekonominę krizę. Tai unikali debatų ir diskusijų erdvė apie pasaulio ekonomikos raidą ir finansų rinkų perspektyvas.

Pagrindinį pranešimą skaitys dr. Nourielis Roubinis, vienas iš nedaugelio pasaulinio masto ekonomistų numatęs 2008-2009 metų krizę. Dr. N. Roubinis dirbo Tarptautinio valiutos fondo, Pasaulio banko, o taip pat – JAV prezidento Bilo Klintono patarėju. Forumo dalyviams ir svečiams jis pateiks savo požiūrį į pasaulio bei Europos ekonomikos ateitį. Išgirsime ir pono Marko Alleno, Tarptautinio valiutos fondo vyresniojo regiono atstovo Vidurio ir Rytų Europoje bei Larso Christenseno, Danske banko vyriausiasiojo ekonomisto nuomones. Diskusiją moderuos tarptautinio leidinio „The Economist“ redaktoriaus pavaduotoja Vendeline Von Bredow.

Antros dienos pagrindinis pranešėjas – ponas Richard C. Koo, Nomura Tyrimo Instituto vyriausiasis ekonomistas. Forume išgirsime jo išskirtinį požiūrį į ekonomikos recesijos priežastis. Richard C. Koo nuomone, užsitęsusią recesiją lemia privataus sektoriaus skolos mažėjimas, kai įmonės siekia ne pelno maksimizavimo, o mažina įsipareigojimus. Japonijos kapitalo rinkos dalyviai dažnai rinko p. Koo vienu patikimiausių ekonomistų.

Baltijos Investuotojų Forumo programą praturtins diskusija apie vieningą Europos rinką, kurioje svečiuosis ponia Emer Daly, Europos Komisijos Vidaus rinkos ir paslaugų generalinio direktorato Bendrosios rinkos valdymo direktorato direktorė. Forumas kvies ir į paralelines sesijas, kuriose išgirsime užsienio ir Lietuvos ekspertų nuomones apie Baltijos regiono plėtrą, patrauklumą tiesioginėms užsieno investicijoms, paslaugų centrų tendencijas ir galimybes bei talentų rinkos potencialą.

Sprendimų priėmėjams reikia faktų ir ekonominės analizės, kuri leistų priimti tinkamus sprendimus, dėl to bus pristatomi projektai, kuriuose Baltijos šalys turi bendrų interesų. Didžiųjų pasaulio įmonių – Siemens, Microsoft, Samsung, Hewlett-Packard – atstovai diskutuos apie reginionius mega projektus logistikos, transporto, energetikos ir informacinių technologijų srityse.

Unikalią savo programą Baltijos regiono šalių Investuotojų Forumo dalyviams pademonstruos Dr. Patrick Furu, pasaulį sužavėjęs darnios lyderystės ir Džiazo strategija (angl. Jazz Strategy).

Be žymių užsienio svečių paskaitų ir kūrybinių dirbtuvių dvi dienas truksiančiame renginyje vyks verslo kontaktų mugė - paroda, kurioje kviečiamos dalyvauti įmonės, savivaldybės, laisvosios zonos ieškančios investicijų, kontaktų - siekiančios pristatyti savo produktus ir paslaugas. Daugiau informacijos apie parodą: http://www.investorsforum.lt/lt/bif/ paroda

Svečių laukia gausybė verslo susitikimų bei partnerystės vakaras.

Daugiau informacijos:
Andželika Rusteikienė
El. paštas: info@investorsforum.lt
Tel. +370 5 275 52 58

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.