...

Ar galima gauti paskolą kitam verslui nupirkti?

Žinių bazė

2021.01.22

Sveiki, svarstome rimtai nupirkti vieną pandemijos metu labai nukentėjusį verslą, kuriame mes matome didelį potencialą, kaip jį ne tik prikelti, bet ir išnaudoti sukuriant pridėtinės vertės vartotojui kartu su mūsų vystomu verslu. Verslas, kurį norime pirkti, jau neturi geros kredito istorijos, bet tai nėra didelė našta, atsižvelgiant į tai, kaip planuojame reorganizuoti ir kodėl mums geriau pirkti nei patiems darytis.

Iš principo, klausimas, ar įmanoma paskola? Ar prieš einant paskolos, užteks mūsų verslo plano, kaip matome verslų sinergiją ir planuojamus veiksmus ir rezultatus? Kokios informacijos reikėtų? Ar paskolos davėjas gali pakonsultuoti panašiu klausimu, panašia patirtimi, kas tokiu atveju svarbu?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Diana Kačanauskaitė

Finansinių konsultacijų skyriaus vadovė / „Luminor”

Premium

Publikavimo data: 2021-02-01 09:25

Laba diena, tokia paskola įprastai yra neteikiama. Labiau išimtinais atvejais, jeigu esate stambus verslininkas gali pavykti gauti tokią paskolą. Siūlyčiau...

Publikavimo data: 2021-02-01 09:25

Laba diena, tokia paskola įprastai yra neteikiama. Labiau išimtinais atvejais, jeigu esate stambus verslininkas gali pavykti gauti tokią paskolą. Siūlyčiau kreiptis į kredito įstaigą įvertinti jūsų konkretų atvejį. Apgalvoti kitos veiklos finansavimo struktūrą ir ieškoti būdo naują verslą įsigyti nuosavomis lėšomis.

Gintaras Matuzas

Filialo vadovas / Capitalia

Publikavimo data: 2021-02-23 10:57

Laba diena, jei teisingai suprantu, jūsų įmonė nori įsigyti kitą įmonę. Tokiam tikslui paskolos yra suteikiamos, bet visi atvejai labai...

Publikavimo data: 2021-02-23 10:57

Laba diena, jei teisingai suprantu, jūsų įmonė nori įsigyti kitą įmonę. Tokiam tikslui paskolos yra suteikiamos, bet visi atvejai labai individualūs. Bendra konsultacija būtų, jog tokiais atvejais reiktų kreiptis į finansų įmones suteikiančias tiltines ar mezzanino paskolas, ką darome būtent mes. Kitas pasiūlymas būtų pirkti verslą išsimokėtinai - t.y. dalį sumos sumokant iškart, o likusią kainos dalį buvusiems akcininkams sumokėti per tam tikrą laiką 1, 2 ar 3 metus. Tokiu atveju reikalinga daug mažesnė paskola, bet verslą nupirkti vis tiek galite. Rekomenduočiau susisiekti su manimi tiesiogiai.

Daugiau atsakymų

Ekspertai

Diana Kačanauskaitė

Diana Kačanauskaitė

Finansinių konsultacijų skyriaus vadovė / „Luminor”

Gintaras Matuzas

Gintaras Matuzas

Filialo vadovas / Capitalia

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.