...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Vieno verslo istorija: ar pradėtum verslą pačiame krizės įkarštyje?

Įvykęs renginis

Vieno verslo istorija: ar pradėtum verslą pačiame krizės įkarštyje?

,

Verslo mentorystės renginių ciklas MentorME jau įpusėjo. MentorME renginiai – tai vieta, kur ketindamas pradėti, pradėjęs ar jau vystydamas verslą gali gauti atsakymus iš pirmų lūpų tų, kurie šį kelią jau nuėjo, jau yra radę atsakymus ar gali pasidalinti 101 patarimu, triuku ar augimo kelyje įgytu know-how aspektu. Ateik ir paklausk visko, ką nori sužinoti! […]

Kaina: 20.00

  • 2018-12-11/2018-12-1117:30/21:00
  • Nėra
  • Bilietai: 20.00
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Verslo mentorystės renginių ciklas MentorME jau įpusėjo.
MentorME renginiai – tai vieta, kur ketindamas pradėti, pradėjęs ar jau vystydamas verslą gali gauti atsakymus iš pirmų lūpų tų, kurie šį kelią jau nuėjo, jau yra radę atsakymus ar gali pasidalinti 101 patarimu, triuku ar augimo kelyje įgytu know-how aspektu. Ateik ir paklausk visko, ką nori sužinoti!

Vieno verslo istorija: ar pradėtum verslą pačiame krizės įkarštyje? 

MENTORIUS

Tomas Varnas jau daugiau nei dešimtmetį kuria, prižiūri bei vysto įvairius interneto projektus. Tomas dėsto Digital Academy, yra StartupHighway mentorius bei įvairių renginių pranešėjas. Nuo 2009 metų yra lyderiaujančios Lietuvoje, skaitmeninės rinkodaros įmonės – „Good one”, UAB vadovas ir įkūrėjas. „Good one” komanda savo paslaugas teikia didžiausioms Lietuvos įmonėms vietinėje ir tarptautinėse rinkose.

TEMA

Prieš beveik 10 metų, 2009-aisiais, pačiame finansinės krizės įkarštyje, Tomas įkūrė pirmą specializuotą SEO paslaugų kompaniją Lietuvoje „Good one”. Pastaraisiais metais ji yra reitinguojama prestižiniame sparčiausiai augančių Vidurio Europos įmonių sąraše „Deloitte Technology Fast 50“. Jame fiksuojami fantastiški „Good one” finansiniai pasiekimai ir nuolatinis, nenumaldomas įmonės ir jos apyvartų augimas, pvz. 2015 m. apyvarta siekė 1,26 mln. Eur, o vėliau apyvarta kasmet dvigubėjo (2016 m. – 2,79 mln., 2017 m. – 4,47 mln.). „Good one” komandos ir jos vadovo ambicija 2018-iesiems yra pasiekti 10 mln. eurų apyvartą bei tapti didžiausia skaitmeninės rinkodaros agentūra Baltijos šalyse. „Good one” yra oficiali „Google“ partnerė Lietuvoje. Šiandien visa tai yra įtikinantys, sėkmę liudijantys faktai, tačiau šįvakar Tomas verslo mentorystės renginių ciklo MentorME dalyviams papasakos apie sėkmės istorijos kūrimo virtuvę: kaip ir kodėl būtent tuo metu nutarė imtis savo verslo, su kokiais klausimais ir sunkumais susidūrė žengdamas pirmuosius verslininko žingsnius, ką ir kaip darė, su kuo tarėsi, kiek dirbo ir kiek mokėsi iš savo klaidų, kol pasiekė tą stebuklingą 1 milijono eurų apyvartą 2015-aisiais? Ne tik pasakos, bet ir bus pasiryžęs atsakyti į visus Jūsų klausimus.

Verslo mentorystės renginių ciklas MentorME tai atvira erdvė diskusijai. Kiekvienas dalyvavęs pirmuose dviejuose MentorME renginiuose patvirtins, kad čia, be galo jaukiuose ir informatyviuose MentorME vakaruose, yra vietos visiems klausimams, betarpiškam ir draugiškam bendravimui bei nenumaldomam asmeniniam tobulėjimui. PRISIJUNK!

RENGINIO PROGRAMA:

17:30 registracija
18:00 renginio pradžia
19:00 klausimų ir atsakymų sesija
19:30 kontaktų vakaras su kava bei užkandžiais
21:00 renginio pabaiga

APIE RENGINĮ

Verslo mentorystės renginių ciklas: MentorME
MentorME - tai keturis kartus dar šiais metais verslo bendruomenę suburianti iniciatyva, suteikianti galimybę pasisemti praktinių žinių iš visuomenėje neabejotinai pripažintų, savo srityje ekspertiškumo lygį pasiekusių verslo ir ekonomikos profesionalų.
MentorME mentoriai: dr. Gitanas Nausėda, Edvinas Eimontas, Tomas Varnas, Ilja Laurs Verslo mentorystės renginių ciklą MentorME pristato Shortcut rinkodaros sprendimai kartu su Kauno kolegijos Verslo centru bei NexturyHUB bendradarbystės erdve.

RENGINIO VIETA

NexturyHUB bendradarbystės erdvė Kaune.

BILIETAI

Bilietus galima įsigyti internetu tickets.paysera.lt sistemoje arba renginio dieną NexturyHUB (bilietus būtina rezervuoti telefonu 869011131).
Specialus 5 € nuolaidos kodas:   BZN5  

PARKAVIMAS

NexturyHUB turi nemokamą automobilių stovėjimo aikštelę. Jai užsipildžius, automobilius galima parkuoti greta esančioje saugomoje stovėjimo aikštelėje. Kaina viso renginio trukmei 1,50€.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.