...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

STORYTELLING’O DIENOS „ISTORIJOS, DARANČIOS ĮTAKĄ“

Įvykęs renginis

STORYTELLING’O DIENOS „ISTORIJOS, DARANČIOS ĮTAKĄ“

,

Tarptautinės storytelling’o dienos „Istorijos, darančios įtaką“ Storytelling‘o (istorijų pasakojimo) metodo panaudojimas šiandieniniame pasaulyje svarbus visose mūsų gyvenimo srityse: versle, politikoje, švietime ir daugelyje kitų. Istorijos gali būti labai įvairios – pamokančios, įtikinamos, atskleidžiančios istorinius įvykius ar skatinančios mąstyti, o galimybės arba ištekliai, kuriuos galima panaudoti kuriant istoriją, iš esmės yra neriboti ir tai suteikia pasakotojui […]

Kaina: 30.00

  • 2019-03-07/2019-02-0810:00/16:00
  • Nėra
  • Bilietai: 30.00
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Tarptautinės storytelling’o dienos „Istorijos, darančios įtaką“ Storytelling‘o (istorijų pasakojimo) metodo panaudojimas šiandieniniame pasaulyje svarbus visose mūsų gyvenimo srityse: versle, politikoje, švietime ir daugelyje kitų. Istorijos gali būti labai įvairios - pamokančios, įtikinamos, atskleidžiančios istorinius įvykius ar skatinančios mąstyti, o galimybės arba ištekliai, kuriuos galima panaudoti kuriant istoriją, iš esmės yra neriboti ir tai suteikia pasakotojui didžiulę kūrybinę erdvę.

Dar nežinote kaip galima panaudoti istorijų pasakojimą? Kaip sukurti tokias istorijas, kurios padėtų Jums išsiskirti iš konkurentų?

Kviečiame į tarptautines storytelling’o dienas, kurių metu galėsite susipažinti su storytelling’o metodu, daugiau apie jį sužinoti, išbandyti, įvaldyti ir pradėti taikyti praktiškai.

Kodėl verta dalyvauti?

Praktinių užsiėmimų metu išmoksite kurti įdomias, įtraukiančias ir įtikinančias istorijas, sužinosite pagrindinius būdus kaip suintriguoti, sudominti ar net sujaudinti vartotoją. Sužinosite, kokių taisyklių laikantis istorijų pasakojimas gali išlaikyti esamus klientus bei padidinti pardavimus.

Pagrindiniai pranešėjai:

Doug Carter (Kanada) – prezentacijų ir pardavimų mokymų ekspertas, seminarus ir įvairius prak-tinius užsiėmimus vedantis aukščiausio lygio vadovams ir specialistams Kanadoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose bei Europoje. Jau 25 metus savo patirtimi bei kompetencija jis padėjda tūkstančiams vadovų ir organizacijų pasiek-ti geresnių veiklos rezultatų. Doug Carter - ne vieno verslo įkūrėjas ir vystytojas, pardavimų treneris, kurio kaip mokytojo patirtį praturtina teatre įgyta patirtis. Jo mokymai įtraukiantys, netradiciniai, unikalūs paties sukurtais metodais.

Clinton Swaine (JAV) – tarptautiniu mastu pripažintas mokymų ekspertas, puikiai įvaldęs asmenin-io efektyvumo bei rezultatyvios komunikacijos temas, dirbantis su aukščiausio lygio vadovais ir profesionaliais pranešėjais daugelyje pasaulio šalių. Jau 9-erius metus sėkmingai gyvuoja jo įkurta mokymų kompanija „Frontier Training“. Seminaruose ir praktiniuose užsiėmimuose jis naudoja unikalius, paties sukurtus bei pritaikytus mokymų metodus - daugiau nei 200 išskirtinių praktikų, žaidimų ir pratimų, kurie efektyviai moko verslo, asmeninio tobulėjimo ir viešojo kalbėjimo įgūdžių.

Raimondas Paškevičius (LT) – TV režisierius, TV, kino ir teatro scenaristas. Raimondas vedė TV ir radijo laidas vaikams, keletą kartų apkeliavo Lietuvos darželius ir mokyklas su istorijų pasakojimo programomis vaikams. Jis jau eilę metų įvairiose šalies aukštosiose mokyklose moko kino ir TV sce-narijaus rašymo. Nauja sritis, sudominusi Raimondą – meninio istorijos pasakojimo dėsnių ir elementų taikymas verslo istorijoms pasakoti. Jis konsultuoja įmones, kaip istorijų paskojimą sėkmingai panau-doti vidinei ir išorinei komunikacijai: komandos formavimui ir stiprinimui, įvaizdžio kūrimui, rinkoda-rai.

Renginys anglų kalba 

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.