...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Kaip sukurti verslą, valdyti VA, bei klientus nuotoliniu būdu

Įvykęs renginis

Kaip sukurti verslą, valdyti VA, bei klientus nuotoliniu būdu

,

„Kaip sukurti nuotoliniu būdu veikiantį verslą ir valdyti virtualią komandą“ renginys skirtas plėtojantiems ar dar tik kuriantiems savo verslą, siekiantiems suburti nuotoliniu būdu veikiančią komandą ar adaptuojantiems jau esamą prie virtualios bendrovės. Tai – grynai praktinis seminaras, orientuotas į jūsų praktinius įgūdžius, kurio metu nagrinėjami virtualių komandų kasdienybėje naudojami internetiniai įrankiai bei pristatomi veiksmingi virtualiosios […]

Kaina: 15.00

  • 2018-11-24/2018-11-2411:00/15:00
  • Vilnius
  • Bilietai: 15.00
  • Nėra

Renginio aprašymas:

„Kaip sukurti nuotoliniu būdu veikiantį verslą ir valdyti virtualią komandą“ renginys skirtas plėtojantiems ar dar tik kuriantiems savo verslą, siekiantiems suburti nuotoliniu būdu veikiančią komandą ar adaptuojantiems jau esamą prie virtualios bendrovės.

Tai – grynai praktinis seminaras, orientuotas į jūsų praktinius įgūdžius, kurio metu nagrinėjami virtualių komandų kasdienybėje naudojami internetiniai įrankiai bei pristatomi veiksmingi virtualiosios bendrovės kūrimo ir nuotolinės komandos valdymo metodai ir procesai. Čia įgytos žinios ir gauti patarimai ypač naudingi vykdantiems veiklą elektroninės komercijos/dropshipping srityje, plėtojantiems paslaugų verslą ar teikiantiems švietimo bei konsultacines paslaugas internetu, bei plėtoją savo prekės ženklą (Private Label) Amazon ar kitose platformose.

Seminarą ves: Denis Dovgal (Ukraina) www.doodlevideo.co, Travel MBA (Travelmba.net) įkūrėjas ir sėkmingas Amazon FBA pardavėjas.

Svarbi informacija: Dalis renginio vyks ANGLŲ KALBA - Denis Dovgal.
Įsigiję bilietą gaus jo HD įrašą EN kalba + vertimą į LT kalbą.
Jei esate pasirengę išgirsti, kaip nuosavą verslą valdyti gulint po palme – nieko nelaukdami įsigykite seminaro bilietą. Dalyvių skaičius ribojamas iki 100. Tam, kad meistriškumo tobulinimo seminaras kiekvienam jo dalyviui būtų naudingas ir visi dalyviai galėtų užduoti klausimus bei gauti atsakymus.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.