...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Influencerių marketingas: autentiško turinio revoliucija

Įvykęs renginis

Influencerių marketingas: autentiško turinio revoliucija

,

Influencerių kuriamas turinys – atsvara prekių ženklų publikuojamam reklaminiam turiniui, kurio vartotojų auditorija jau nebenori matyti.Influencerių rinkodara įgavo stulbinantį populiarumą, nes žmonės pasitiki žmonėmis – ne reklama. Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko organizuojamų verslo pusryčių metu Donatas Smailys pasidalins savo patirtimi ir žiniomis, kaip išnaudoti mažųjų nuomonės formuotojų turimą įtaką prekės ženklo įvaizdžio formavimui, […]

Kaina: Nemokamai

  • 2019-03-28/2019-02-2809:30/11:00
  • Nėra
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Influencerių kuriamas turinys - atsvara prekių ženklų publikuojamam reklaminiam turiniui, kurio vartotojų auditorija jau nebenori matyti.Influencerių rinkodara įgavo stulbinantį populiarumą, nes žmonės pasitiki žmonėmis - ne reklama. Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko organizuojamų verslo pusryčių metu Donatas Smailys pasidalins savo patirtimi ir žiniomis, kaip išnaudoti mažųjų nuomonės formuotojų turimą įtaką prekės ženklo įvaizdžio formavimui, pristatys turinio kūrimo subtilybes bei papasakos, kam priklausys socialinių tinklų ateitis.

Donatas Smailys yra “Unboxed Network” platformos, jungiančios prekės ženklus ir nuomonės formuotojus, partneris, atsakingas už pardavimus ir verslo plėtrą. Anksčiau Donatas vadovavo KTU „Startup Space“ startuolių inkubatoriui.

Renginio dalyvius vaišinsime kava, arbata ir užkandžiais. Renginio metu bus daromos nuotraukos.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.