...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Inovacijų, naujų produktų kūrimas „Design Thinking“ metodu

Įvykęs renginis

Inovacijų, naujų produktų kūrimas „Design Thinking“ metodu

Premium

Sparčiai besikeičiantys technologiniai procesai kartu su ekonomikos globalizacija sukuria inovacijoms palankią aplinką, naujų plėtros galimybių. Tai skatina rinkos žaidėjus ieškoti technologinių ir vadybos naujovių, kad išliktų konkurencingi ir pelningi. Atsižvelgdama į rinkos poreikius, inovacijų strategė dr. Živilė Glaveckaitė kartu su verslo partneriu, vienu žinomiausių Lietuvos verslininkų Ilja Laurs sukūrė naują produktą „bznexcellence“ – kompetencijų ugdymo organizaciją. […]

Kaina: 1,571.79

Renginio aprašymas:

Sparčiai besikeičiantys technologiniai procesai kartu su ekonomikos globalizacija sukuria inovacijoms palankią aplinką, naujų plėtros galimybių. Tai skatina rinkos žaidėjus ieškoti technologinių ir vadybos naujovių, kad išliktų konkurencingi ir pelningi.

Atsižvelgdama į rinkos poreikius, inovacijų strategė dr. Živilė Glaveckaitė kartu su verslo partneriu, vienu žinomiausių Lietuvos verslininkų Ilja Laurs sukūrė naują produktą „bznexcellence“ – kompetencijų ugdymo organizaciją.

 

• Mokymų vertė

Būtent šiuose mokymuose, pasitelkdami „Design Thinking“ metodiką, padėsime atskleisti, kaip įmonėje ieškoti ir kurti inovatyvius vertingus sprendimus, kaip paskatinti naujus požiūrius į naujoves, suformuoti įžvalgas ir efektyviau patenkinti klientų poreikius. Pademonstruosime metodikas, įrankius, kuriais remiantis galėsite sukurti realius sprendimus. Pagrindinis dalykas – apčiuopti ir surasti neatskleistas, nematomas problemines vartotojų poreikių perspektyvas ir padėti sukurti inovaciją.  Mokymai suteiks žinių ir praktinių įgūdžių, kaip jums ar jūsų įmonės darbuotojams galima suformuoti įpročius, kurie skatins nuolat elgtis novatoriškai, diegti naujoves ir tapti geidžiamiems rinkoje.

• Mokymų išskirtinumas

∙ Išskirtinė galimybė su mokymų programos lektoriais parengti konkurencingą, perspektyvų produktą, pasiūlant savo įmonei ar būsimam verslui sprendimą kuriančią vertę.
∙ Galimybė savo inovaciją pristatyti kompetentingiems mentoriams, kurie turi didelę patirtį ir patys sukūrė bei įgyvendino sėkmingus verslus, turi tarptautinę patirtį bei didelį kontaktų tinklą.

 

Mokymų trukmė: 6 savaitės

Kalba: lietuvių

3–4 ak. val. per savaitę

Iš viso: 20 ak. val.

 

Pirminis 15 minučių pokalbis (galima rezervuoti Jums patogiu metu) yra NEMOKAMAS.Daugiau informacijos apie mokymų programą - ČIA.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.