...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Svajoji apie darbo patirtį Jungtinėse Valstijose?

Įvykęs renginis

Svajoji apie darbo patirtį Jungtinėse Valstijose?

,

Svajoji apie darbo patirtį Jungtinėse Valstijose? Dalyvauk Baltijos – Amerikos Laisvės fondo konkurse į profesinių stažuočių programą. Pilnas išlaikymas ir garantuota praktikos vieta! Kviečiame paskutinio kurso bakalauro programos studentus, magistrantus ir doktorantus teikti paraiškas į profesinės stažuotės programos konkursą. Profesinės stažuotės programa suteiks puikias galimybes atlikti profesinius interesus atitinkančias stažuotes įvairiose JAV įmonėse, kompanijose ar […]

Kaina: Nemokamai

  • 2018-09-25/2018-10-3002:00
  • Nėra
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Svajoji apie darbo patirtį Jungtinėse Valstijose? Dalyvauk Baltijos – Amerikos Laisvės fondo konkurse į profesinių stažuočių programą. Pilnas išlaikymas ir garantuota praktikos vieta!

Kviečiame paskutinio kurso bakalauro programos studentus, magistrantus ir doktorantus teikti paraiškas į profesinės stažuotės programos konkursą.
Profesinės stažuotės programa suteiks puikias galimybes atlikti profesinius interesus atitinkančias stažuotes įvairiose JAV įmonėse, kompanijose ar organizacijose. Programos dalyviams suteikiamos iki 30,000 JAV dolerių per metus stipendijos, kurios skirtos padengti apgyvendinimo, draudimo, maisto bei transporto išlaidas stažuotės metu.

Ši programa – tai puiki galimybė įgyti profesinės patirties, išplėsti pažinčių ratą, susipažinti su JAV kultūra ir gyvenimo būdu!
Paraiškos priimamos iki spalio 30 d.

Daugiau informacijos apie programą ir konkurso sąlygas rasite: http://balticamericanfreedomfoundation.org/programs-awards-internship/

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.