...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Primename: priimamos paraiškos į Baltijos-Amerikos Dialogo programą

Įvykęs renginis

Primename: priimamos paraiškos į Baltijos-Amerikos Dialogo programą

,

Ieškote finansavimo į savo renginį atsivežti ekspertą/konsultantą/lektorių iš JAV? Ketinate vykti skaityti pranešimo į tarptautinę konferenciją Jungtinėse Valstijose? Kreipkitės į Baltijos – Amerikos Dialogo programą Paraiškos 2018 – 2019 metų žiemos – pavasario projektams ir renginiams priimamos iki 2018 m. rugsėjo 1 d.  Baltijos – Amerikos Dialogo programa sukurta 2013 metais, skirta skatinti idėjų tarp […]

Kaina: Nemokamai

  • 2018-08-10/2018-09-0102:00
  • Nėra
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Ieškote finansavimo į savo renginį atsivežti ekspertą/konsultantą/lektorių iš JAV? Ketinate vykti skaityti pranešimo į tarptautinę konferenciją Jungtinėse Valstijose?

Kreipkitės į Baltijos – Amerikos Dialogo programą Paraiškos 2018 – 2019 metų žiemos – pavasario projektams ir renginiams priimamos iki 2018 m. rugsėjo 1 d. 

Baltijos – Amerikos Dialogo programa sukurta 2013 metais, skirta skatinti idėjų tarp Baltijos šalių ir Jungtinių Valstijų mainus ir aktyvinti tarptautinį bendradarbiavimą. Per penkerius programos gyvavimo metus BAFF parėmė daugiau nei 70 Baltijos šalių projektų įvairiausiose srityse – nuo mokslo ir technologijų iki dailės ir muzikos. 

Viešosios Lietuvos, Latvijos ir Estijos įstaigos ir nevyriausybinės organizacijos, asociacijos ir sąjungos kviečiamos teikti paraiškas JAV ekspertų, atvyksiančių į Baltijos šalis, priėmimo išlaidoms padengti. Lėšos skiriamos padengti logistikos išlaidas – tarptautiniai skrydžiai, apgyvendinimas, maitinimas ir kelionės regiono viduje. Ypač skatinamos programos, kuriose numatytas Baltijos šalių tarpinstitucinis bendradarbiavimas ir galimas studentų dalyvavimas. Granto suma iki $10,000.
Taip pat Kviečiame Baltijos šalių mokslininkus, ekspertus, lektorius, kurie siekia dalyvauti ir skaityti pranešimus aukšto lygio profesinėse konferencijose, seminaruose, paskaitose ar panašiuose renginiuose, teikti paraiškas kelionės išlaidoms į JAV padengti. Granto suma iki $ 5,000. 

Paraiškos į Baltijos-Amerikos Dialogo programą bus priimamos iki 2018 m. rugsėjo 1 d.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.