...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Kvietimas teikti paraiškas ir dalyvauti Europos įmonių tinklo renginiuose

Įvykęs renginis

Kvietimas teikti paraiškas ir dalyvauti Europos įmonių tinklo renginiuose

, ,

Privatieji juridiniai asmenys, mokslo ir technologijų parkai, klasterių koordinatoriai kviečiami kreiptis dėl finansavimo, skirto dalyvavimui Europos įmonių tinklo organizuojamuose mokslinių tyrimų, technologinės plėtros ir inovacijų tematikos renginiuose. Pareiškėjai gali pretenduoti į 10 000 Eur finansavimo sumą, tinkamomis išlaidomis laikomos projektą vykdančio personalo darbo užmokesčio ir komandiruočių išlaidos. Priemonės kvietimas, kurio bendras biudžetas viršija 1,2 mln. […]

Kaina: Nemokamai

  • 2018-03-26/2020-09-3002:00
  • Nėra
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Privatieji juridiniai asmenys, mokslo ir technologijų parkai, klasterių koordinatoriai kviečiami kreiptis dėl finansavimo, skirto dalyvavimui Europos įmonių tinklo organizuojamuose mokslinių tyrimų, technologinės plėtros ir inovacijų tematikos renginiuose.

Pareiškėjai gali pretenduoti į 10 000 Eur finansavimo sumą, tinkamomis išlaidomis laikomos projektą vykdančio personalo darbo užmokesčio ir komandiruočių išlaidos. Priemonės kvietimas, kurio bendras biudžetas viršija 1,2 mln. Eur, yra tęstinis, tad paraiškas galima teikti iki 2020 m. lapkričio 30 d. Dalis šios priemonės projektų šiuo metu jau yra įgyvendinami.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.