...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Vilniaus universiteto inovacijų diena ,,INNODAY 2021″

Įvykęs renginis

Vilniaus universiteto inovacijų diena ,,INNODAY 2021″

Kokią vertę įmonei gali sukurti universiteto mokslininkų sukurtas inovatyvus sprendimas? Kaip Vilniaus universiteto tyrėjai atliepia šiandienos aktualijas ir kokius naujus sprendimus gali pasiūlyti? Koks mokslo ir verslo bendradarbiavimo kelias? Atsakymus į šiuos klausimus išgirsite Vilniaus universiteto inovacijų dienoje ,,INNODAY 2021“. Dalyvaudami renginyje turėsite progą pabendrauti su įvairių verslo sričių atstovais bei Vilniaus universiteto mokslininkais, tad […]

Kaina: Nemokamai

  • 2021-11-19/2021-11-199:00/13:00
  • Nacionalinis fizinių ir technologijos mokslų centras (NFTMC)
  • Bilietai: Nemokamai
  • innovations@vu.lt

Renginio aprašymas:

Kokią vertę įmonei gali sukurti universiteto mokslininkų sukurtas inovatyvus sprendimas? Kaip Vilniaus universiteto tyrėjai atliepia šiandienos aktualijas ir kokius naujus sprendimus gali pasiūlyti? Koks mokslo ir verslo bendradarbiavimo kelias? Atsakymus į šiuos klausimus išgirsite Vilniaus universiteto inovacijų dienoje ,,INNODAY 2021“.

Dalyvaudami renginyje turėsite progą pabendrauti su įvairių verslo sričių atstovais bei Vilniaus universiteto mokslininkais, tad tikime, jog tai bus puiki proga aptarti kartu vykdomus mokslinius tyrimus, tolimesnes bendradarbiavimo galimybes ar užmegzti naujus kontaktus.

Renginys vyks lapkričio 19 d., penktadienį, nuo 9:00 iki 13:00 val., Nacionaliniame fizinių ir technologijos mokslų centre (NFTMC). Renginys taip pat bus transliuojamas youtube platformoje (renginio nuoroda bus atsiųsta artėjant renginiui). Kontaktinis renginys bus organizuojamas LR Vyriausybės nustatyta tvarka laikantis saugumo reikalavimų (t.y., dalyvavimas tik su galimybių pasais).

Renginio programą rasite čia.

Iki susitikimo!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.