...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

"Verslo sėkmės kelias – numatyti ir keistis"

Įvykęs renginis

"Verslo sėkmės kelias – numatyti ir keistis"

,

ISM Magistrų klubas tęsia šią tradiciją ir 2012 m. kovo mėn. 1 dieną kviečia į kasmetinę praktinę vadybos konferenciją “Verslo sėkmės kelias – numatyti ir keistis” Šioje konferencijoje išgirsite ne tik naudingų patarimų, bet ir praktinių sprendimų, kuriuos galėsite pritaikyti savo verslui.Pranešimus skaitys: LLRI strateginių projektų vadovė R.Vainienė, SIC marketingo vadovė R. Gaudešienė, Adizes Instituto […]

Kaina: 100.00

  • 2012-03-0110:00/00:00
  • Vilnius
  • Bilietai: 100.00
  • Nėra

Renginio aprašymas:

ISM Magistrų klubas tęsia šią tradiciją ir 2012 m. kovo mėn. 1 dieną kviečia į kasmetinę praktinę vadybos konferenciją "Verslo sėkmės kelias - numatyti ir keistis"

Šioje konferencijoje išgirsite ne tik naudingų patarimų, bet ir praktinių sprendimų, kuriuos galėsite pritaikyti savo verslui.
Pranešimus skaitys: LLRI strateginių projektų vadovė R.Vainienė, SIC marketingo vadovė R. Gaudešienė, Adizes Instituto Europai ir Baltijos šalims vice-prezidentas dr. V. Kundrotas, UAB "Biok laboratorija" direktorius L.Čereška, UAB "Kvalitetas" direktorius D. Serafinas, verslo konsultantas S. Grossman.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.