...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Verslo eksperimentinės plėtros konferencija „MTEPI projektų valdymo patirtis: išmoktos pamokos, galimybės, nauda“

Įvykęs renginis

Verslo eksperimentinės plėtros konferencija „MTEPI projektų valdymo patirtis: išmoktos pamokos, galimybės, nauda“

,

Lietuvos verslo paramos agentūra kviečia atnaujinti žinias apie mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (MTEPI) politiką, jos įgyvendinimo eigą ir planuojamus rezultatus Lietuvoje, įgauti praktinių žinių, kaip efektyviai planuoti ir sėkmingai valdyti MTEPI projektus. 2018 m. gegužės 23 d., bendradarbystės erdvėje „Rise Vilnius“ vyks verslo eksperimentinės plėtros konferencija „MTEPI projektų valdymo patirtis: išmoktos pamokos, galimybės, […]

Kaina: Nemokamai

  • 2018-05-23/2018-05-2312:30/17:00
  • Nėra
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Lietuvos verslo paramos agentūra kviečia atnaujinti žinias apie mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (MTEPI) politiką, jos įgyvendinimo eigą ir planuojamus rezultatus Lietuvoje, įgauti praktinių žinių, kaip efektyviai planuoti ir sėkmingai valdyti MTEPI projektus.

2018 m. gegužės 23 d., bendradarbystės erdvėje „Rise Vilnius“ vyks verslo eksperimentinės plėtros konferencija „MTEPI projektų valdymo patirtis: išmoktos pamokos, galimybės, nauda“.

Konferencijos metu bus pristatyti inovacijų reformos prioritetai, verslo eksperimentinės plėtros politikos įgyvendinimo eiga ir planai, aptartas inovatyvius produktus kuriančių mokslo ir verslo projektų rengimas ir įgyvendinimo gairės, turinys, geroji praktika, pristatytos ES investicijų MTEPI priemonės 2018 m.

Renginys nemokamas, vietų skaičius ribotas.

Konferencija taip pat bus tiesiogiai transliuojama ir internetu.

Prašome registruojantis nurodyti, ar norėsite seminarą stebėti internetu. Jums bus iš anksto atsiųsta nuoroda.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.