...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Verslas raginamas ieškoti galimybių Kinijoje

Įvykęs renginis

Verslas raginamas ieškoti galimybių Kinijoje

,

Milžiniška Kinijos rinka suteikia daug galimybių Lietuvos inovatyvioms įmonėms surasti savo nišą. Tad Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) siekdama paskatinti Lietuvos-Kinijos bendradarbiavimą, jau trečią kartą kviečia šalies įmones dalyvauti akceleravimo programoje. „Ši programa atveria kelius į naują, vieną didžiausių pasaulyje, rinkų. Inovatyvūs Lietuvos verslai gali susipažinti su globaliomis kompanijomis, susirasti potencialių partnerių, tiekėjų ar […]

Kaina: Nemokamai

  • 2018-07-19/2018-08-2402:00/02:00
  • Nėra
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Milžiniška Kinijos rinka suteikia daug galimybių Lietuvos inovatyvioms įmonėms surasti savo nišą. Tad Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) siekdama paskatinti Lietuvos-Kinijos bendradarbiavimą, jau trečią kartą kviečia šalies įmones dalyvauti akceleravimo programoje.

„Ši programa atveria kelius į naują, vieną didžiausių pasaulyje, rinkų. Inovatyvūs Lietuvos verslai gali susipažinti su globaliomis kompanijomis, susirasti potencialių partnerių, tiekėjų ar klientų. Programa prisideda prie verslo augimo ir naujų produktų kūrimo, todėl kviečiame dalyvauti“, -  sako MITA Mokslinių tyrimų, inovacijų ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vedėjas Ričardas Valančiauskas

Akceleravimo programa Kinijoje skatina inovatyvių gaminių, paslaugų ir technologijų vystymą, plėtrą į tarptautines rinkas, bendradarbiavimą su partneriais iš užsienio valstybių, o taip pat aktyvų dalyvavimą tarptautinėse mokslinių tyrimų ir inovacijų programose.

Pernai akceleravimo programoje dalyvavusi įmonė „IAMUS inovacijos“ ypač džiaugiasi bendradarbiavimu su „Huawei“ atstovais tiek Kinijoje, tiek Lietuvoje. Šiuo metu ruošiamasi pasirašyti bendradarbiavimo sutartį. Kinijos įmonė sutiko dalyvauti pilotiniame lietuvių projekte Klaipėdoje bei dalyvauti  įgyvendinant tyrinėjimų projektus Klaipėdos valstybinėje kolegijoje. Be to, partneriai kartu rengs pasiūlymą artėjantiems projektams Jelgavos mieste (Latvijoje), Las Condes ir Osorno miestuose (Čilėje) bei Vietname.

Akceleravimo programos Kinijoje dalyviams teikiamos profesionalios paslaugos, apimančios konsultavimo, mokymo, verslo vystymo pagalbos ir patarimų teikimo, taip pat partnerių paieškos paslaugos.

Viena iš akceleravimo programos dalių – dalyvavimas Kinijos mokslo ir technologijų pasiekimų mugėje „China Hi-Tech Fair 2018“, kuri vyks š.m. lapkričio 14-18 d. Šendženo konferencijų ir parodų centre. Šią mugę sudaro paroda, aukšto lygio forumas, verslo susitikimai. Renginyje didelis dėmesys skiriamas pažangiausiomis technologijoms ir produktams tokiose srityse kaip energijos taupymas, aplinkos apsauga, naujos kartos informacinės technologijos, biologija, aukščiausios klasės įrangos gamyba, naujos medžiagos, transportas.

Lietuvos įmonės, norinčios dalyvauti akceleravimo programoje Kinijoje, bus atrenkamos atsižvelgiant į šiuos kriterijus: įmonės vystomo produkto inovatyvumą ir perspektyvumą, patirtį ir galimybes išvystyti produktą, pasirengimą dalyvauti tarptautinėse mokslinių tyrimų programose ir poreikį vystyti produktą tarptautiniu mastu.

Paraiškos teikiamos el. paštu info@mita.lt iki š. m. rugpjūčio 24  d. Planuojama, kad akceleravimo programa anglų kalba Kinijoje vyks 2018 m. lapkričio mėn.

2017 m. šioje programoje dalyvavo 11 Lietuvos įmonių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.