...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

TEDxVilnius 2016 | hide & seek

Įvykęs renginis

TEDxVilnius 2016 | hide & seek

,

Šeštosios „TEDxVilnius“ konferencijos organizatoriai skelbia, kad šių metų renginio pagrindinė tema – „Hide and seek“. Iš pirmo žvilgsnio žaismingumu spinduliuojantis pavadinimas, kurį į lietuvių kalbą galima versti kaip „slėpynės“, pasak „TEDxVilnius“ atstovų, žada ne tik smagias akimirkas. Renginyje bus paliestos sudėtingos temos – išgyventos asmeninės, pamokančios istorijos, psichologinės problemos, propaganda, politikos iššūkiai ir kt. Joms […]

Kaina: 37.00

  • 2016-04-02/2016-04-0209:00/18:00
  • Nėra
  • Bilietai: 37.00
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Šeštosios „TEDxVilnius“ konferencijos organizatoriai skelbia, kad šių metų renginio pagrindinė tema – „Hide and seek“. Iš pirmo žvilgsnio žaismingumu spinduliuojantis pavadinimas, kurį į lietuvių kalbą galima versti kaip „slėpynės“, pasak „TEDxVilnius“ atstovų, žada ne tik smagias akimirkas.

Renginyje bus paliestos sudėtingos temos – išgyventos asmeninės, pamokančios istorijos, psichologinės problemos, propaganda, politikos iššūkiai ir kt. Joms bus skirtos pirmosios dvi sesijos, pavadintos atitinkamai „What do we hide?“ (liet. – „Ką mes slepiame?“) ir „Games we play“ (liet. – „Žaidimai, kuriuos mes žaidžiame“).
Antroji konferencijos dalis – likusios dvi sesijos – skirtos pasakojimams apie nuostabius išradimus, technologinius pasiekimus, gamtos stebuklus ir žmonijos ateitį.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.