...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

“Spiralinė dinamika – aštuonios asmenybės raidos pakopos

Įvykęs renginis

“Spiralinė dinamika – aštuonios asmenybės raidos pakopos

,

Tikriausiai ne kartą atsitikdavo, kad jūs bandote kažką paaiškinti žmogui ir jums nieko neišeina – jis nesupranta, ką jūs sakote, tarsi, gyventų kažkokiame kitame pasaulyje. Jūs jaučiate, kad jo pasaulyje veikia kiti dėsniai ir tie patys dalykai yra vertinami visiškai kitaip. Taip vienas kito nesupratimas sukuria aibę neigiamų pasekmių. Spiralinės dinamikos (SD) teorija ir mėgina […]

Kaina: Nemokamai

  • 2018-06-12/2018-06-1210:00/13:00
  • Nėra
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Tikriausiai ne kartą atsitikdavo, kad jūs bandote kažką paaiškinti žmogui ir jums nieko neišeina – jis nesupranta, ką jūs sakote, tarsi, gyventų kažkokiame kitame pasaulyje. Jūs jaučiate, kad jo pasaulyje veikia kiti dėsniai ir tie patys dalykai yra vertinami visiškai kitaip. Taip vienas kito nesupratimas sukuria aibę neigiamų pasekmių. Spiralinės dinamikos (SD) teorija ir mėgina paaiškinti, kodėl kartais mes ne tik kad nesusikalbame, bet ir tiesiog negalime suprasti vienas kito.

SD teoriją sukūrė amerikiečių psichologas Clare William Graves ir išvystė jo mokiniai Christopher Cowan ir Don Edward Beck. Ši teorija atsirado prieš kelis dešimtmečius, bet tik dabar įgavo neįtikėtiną populiarumą. „Spiralinė dinamika“ išskiria ir aprašo aštuonis sąmonės lygius (asmenybės tipus), o taip pat paaiškina, kaip asmenybė vystosi, pereina iš vieno lygio į kitą. Kiekvienas lygis formuoja unikalų pasaulio suvokimo ir priėmimo būdą ir tarnauja atspirties tašku sekančiai pakopai.

Seminaro pranešėjas: Vitoldas Masalskis – “Koučingo paslaugų centro” vadovas (www.koucingopaslaugos.lt). Psichologas, profesionalus koučingo specialistas, NLP treneris. ICU narys. ICTA narys. Koučingo specialistų rengimo mokyklos vadovas. Verslo treneris. Koučingo specialistų klubo vadovas. PDF knygų ir straipsnių taikomosios psichologijos temomis autorius.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.