...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Pokyčiai rinkodaroje: ar tikrai aišku, kur reklamuojamės ir kodėl?

Įvykęs renginis

Pokyčiai rinkodaroje: ar tikrai aišku, kur reklamuojamės ir kodėl?

,

Aidis Dalikas – „Socialus marketingas“ kūrybos ir procesų vadovas – verslo pusryčių metu pristatys besikeičiančius reikalavimus, norintiems sėkmingai komunikuoti ir pasiekti savo klientus. Aidis taip pat pasidalins patirtimi, ką reikėtų daryti, kad prekės ženklas sėkmingai augtų dabartinėje kanalų, formatų ir priemonių mišrainėje. Verslo pusryčius organizuoja Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas. Renginys yra „Inovacijų savaitė“ […]

Kaina: Nemokamai

  • 2018-09-25/2018-09-2509:30/11:00
  • Nėra
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Aidis Dalikas - „Socialus marketingas“ kūrybos ir procesų vadovas - verslo pusryčių metu pristatys besikeičiančius reikalavimus, norintiems sėkmingai komunikuoti ir pasiekti savo klientus. Aidis taip pat pasidalins patirtimi, ką reikėtų daryti, kad prekės ženklas sėkmingai augtų dabartinėje kanalų, formatų ir priemonių mišrainėje.

Verslo pusryčius organizuoja Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas. Renginys yra „Inovacijų savaitė“ dalis. „Inovacijų savaitė 2018“ – tai naujomis idėjomis ir įžvalgomis gausus visiems atvirų nemokamų renginių ciklas, suburiantis Lietuvos verslo, mokslo, viešojo sektoriaus atstovus, jaunimą dalintis mintimis apie ateitį.
Renginio dalyvius vaišinsime kava, arbata ir užkandžiais!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.