...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Motyvacinis seminaras SĖKMĖ – TAVO PASIRINKIMAS

Įvykęs renginis

Motyvacinis seminaras SĖKMĖ – TAVO PASIRINKIMAS

,

Jeigu kažkur giliai širdyje pajutote, kad buvimas tuo, kuo esate dabar neatnešė Jums trokštamos laimės, galite pasirinkti kitą kelią. Jeigu praradote viltį, pavargote girdėti tuos pačius senus patarimus, jeigu tiesiog norite išlaisvinti savo mintis ir svajones, įgyvendinti slapčiausius savo troškimus, daugiau laiko skirti savo ambicingiems tikslams, pasinaudokite žymių žmonių, radusių savo kelią į sėkmę, išmintimi […]

Kaina: 97.00

  • 2013-04-26/2013-04-2718:00/22:00
  • Vilnius
  • Bilietai: 97.00
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Jeigu kažkur giliai širdyje pajutote, kad buvimas tuo, kuo esate dabar neatnešė Jums trokštamos laimės, galite pasirinkti kitą kelią. Jeigu praradote viltį, pavargote girdėti tuos pačius senus patarimus, jeigu tiesiog norite išlaisvinti savo mintis ir svajones, įgyvendinti slapčiausius savo troškimus, daugiau laiko skirti savo ambicingiems tikslams, pasinaudokite žymių žmonių, radusių savo kelią į sėkmę, išmintimi ir patarimais. Naujo formato motyvacinis vakaras - seminaras!

Keturios įkvepiančios asmenybės gyvai pasidalins savo patirtimi ir sėkme!

Paulius Egidijus Kovas - žinomas vadybininkas, lektorius ir verslo konsultantas, turintis 17 metų vadovavimo patirtį. Paulius yra „Tūkstantmečio Odisėjos“ bendraautorius ir vienas iš organizatorių, 2009 m. apdovanotas Karininko kryžiaus ordinu “Už nuopelnus Lietuvai“. Nuo 1988 metų Paulius Kovas dirbo žiniasklaidos versle, užėmė vadovaujančias pareigas MG Baltic Media, LNK, Tele3, Baltijos TV. Paulius dažnai pristatomas, kaip daugelio sėkmingų žiniasklaidos projektų generatorius, turėjęs neabejotinai didelę įtaką Lietuvos žiniasklaidos verslui. Jis teigia, kad gyvenime svarbu siekti savo svajonių ir nepraleisti likimo siūlomų progų. Kaip pasiekti maksimalių rezultatų ir svajonių? Kaip nusiteikti sėkmei ir pastebėti tinkamas galimybes?

Žydrūnas Savickas - Lietuvos sportininkas galiūnas, tituluojamas stipriausiu pasaulio žmogumi. Žydrūnas 6 kartus iš eilės laimėjo stipriausio pasaulio žmogaus titulą prestižiškiausiose jėgos sporto varžybose „Arnold‘s Strongest Man“. Per savo karjerą 191 cm ūgio ir 170 kg svorio Savickas yra pagerinęs virš 50 pasaulio rekordų. Jam priklauso daugiau nei 20 pasaulio rekordų. Tačiau nepaisant visų titulų ir rekordų, jis buvo ir tebėra labai nuoširdus žmogus. Kokios vertybės ir asmeninės savybės atneša tokią sėkmę? Koks Žydrūno sėkmės receptas?

Nijolė Narmontaitė – populiari lietuvių teatro ir kino aktorė, dainininkė ir renginių vedėja. Nijolė, kilusi iš Telšių, įgyvendino savo mergaitišką svajonę tapti aktore. Apie tai ji net sukūrė spektaklį “Selavy!”, kuriame vaidina pati save. Nijolė sukūrė daug įsimintinų vaidmenų ne tik teatre, bet ir kine, televizijoje. Šiuo metu ji yra laisvai samdoma aktorė, vaidinanti Vilniaus Mažajame ir Valstybiniame jaunimo teatre. Taip pat ji organizuoja kūrybos vakarus, kuriuose apsilanko daugybė jos gerbėjų. Aktorė teigia: “Mes manome, kad mūsų darbai yra svarbiausi, veržiamės, darome kažką norėdami įrodyti, įteisinti save. Taip, tai svarbu, tačiau suvokiau esmę, kad man dabar svarbiausia santykiai, sustabdyta akimirka, pasakytas žodis, dėmesys žmogui,…” Kaip sukurti tokią vidinę harmoniją? Kaip atkakliai siekti savo svajonių?

Algirdas Karalius - jau 20 metų yra ryškiausias Lietuvoje motyvacijos ir sėkmės psichologijos mokytojas, inovatyvios mokymo sistemos Ergonomix Learning® pradininkas, pardavimų ekspertas, vienas žymiausių Lietuvos verslo konsultantų, įkvepiantis oratorius. Jo sėkmės pamokos grįstos giliomis žiniomis ir nuolatiniu mokymusi bei sėkminga tarptautine darbo 14 valstybių patirtimi. Kokia Algirdo sėkmės paslaptis? Kaip įkvėpti save ir kitus sėkmei?

RENGINIO VEDĖJAS – Donatas Brikas – Saviugdos Mokyklos įkūrėjas, verslininkas, asmeninio tobulėjimo treneris, asmenybė, nuolat kelianti sau ambicingus tikslus ir įkvepianti to siekti kitus! Mūsų tikslas - papasakoti tikrų lietuviškų sėkmės istorijų gyvai, sukurti Jums įkvepiančią ir nepakartojamą tobulėjimo atmosferą, padėti išsikelti AUKŠTUS ir AMBICINGUS tikslus, suteikti PRAKTINIŲ patarimų bei įkvėpti Jus VEIKTI!

Motyvacinio vakaro - seminaro metu:

Savo patirtimi ir patarimais dalinsis įdomios asmenybės, sėkmingi žmonės iš verslo, sporto ir šou pasaulio sričių. Jūs išgirsite įkvepiančias istorijas žmonių, kurie gyvendami čia, Lietuvoje, sugebėjo ne tik įveikti krizes ir kliūtis, bet ir paversti jas didžiausia savo gyvenimo galimybe! Įgysite didžiulę motyvaciją veikti ir siekti ambicingų tikslų. Susipažinsite su panašiai mąstančiais žmonėmis, kurie kaip ir jūs nepasiduoda, susidurę su sunkumais, o ieško sprendimų. Gausite daug gerų idėjų ir patarimų, kaip reaguoti bei veikti sunkiu laikotarpiu.

Sužinosite, kaip padidinti savo produktyvumą ir sugebėjimą uždirbti daugiau pinigų. Išmoksite savo svajones ir tikslus paversti įdomiu žaidimu, greičiau jų pasiekti ir mėgautis kiekviena akimirka. Kokie pokyčiai Jus aplankys po šio motyvacinio vakaro? Šis seminaras leis išsigryninti savo prioritetus, išsikelti ambicingus tikslus ir įgyvendinti savo svajones. Išmoksite atskleisti savo potencialą, padidinti efektyvumą ir pasitenkinimą pačiu procesu. Išmoksite atkakliau kilti karjeros laiptais ir gauti didesnį atlygį. Šis seminaras leis Jums su entuziazmu pasinerti į veiklą, greičiau pamatyti naujas galimybes, įkvėps veikti.

VISIEMS, siekiantiems geresnio ir laimingesnio gyvenimo šis vakaras įkvėps veikti ir savo svajones paversti realybe!

DĖMESIO!
Po šio išskirtinio ir įkvepiančio vakaro tik VIP klientams balandžio 27 d. rengiamas uždaras visos dienos praktinis seminaras “ASMENINIS PROVERŽIS” su žymiausiu sėkmės mokytoju Algirdu Karaliumi ir Saviugdos Mokyklos įkūrėju Donatu Briku!

Balandžio 27 d. “Asmeninio proveržio” seminaro (tik VIP klientams!!!) metu: Sužinosite, kaip formuoti ir keisti savo charakterį ir įpročius, padėsiančius siekti asmeninio proveržio. Sukursite savo asmeninę ambicingų tikslų siekimo strategiją. Išgryninsite savo ambicingą tikslą ir paversite jį 120 dienų truksiančiu asmeniniu projektu. Pakeisite Jus ribojančius įsitikinimus į įsitikinimus, kurie kelia pasitikėjimą ir išlaisvina vidinę jėgą.

Pirmoje dalyje - Donatas Brikas pirmą kartą pristatys Jums treningą “Charakterio galia ir įpročių valdymas”.

Antroje dalyje – Algirdo Karaliaus praktinis seminaras “Atkaklumo galia, siekiant ambicingų tikslų”.

Po VIP seminaro: Kasdien el. paštu siųsime po vieną pamoką, kuri padės sustiprinti jūsų charakterį, atkaklumą ir efektyvius įpročius, siekiant ambicingų tikslų. SVARBIAUSIA! PRAKTIŠKAI ĮGYVENDINSITE TAI, KĄ SUŽINOJOTE SEMINARO METU. Kodėl verta dalyvauti VIP seminare?

Išsikelsite AMBICINGUS tikslus. Įgausite daug daugiau motyvacijos veikti. Susikursite asmeninę tobulėjimo sistemą. Išlaisvinsite savo vidinę energiją asmeniniam proveržiui! Susirasite naujų pažinčių, kurios Jums bus naudingos.

VIP bilietas 347,- Lt (VIP studentams ir moksleiviams 290,- Lt) Šio bilieto savininkai patirs didžiausią transformaciją ir proveržį, nes tik jie dalyvaus uždarame BALANDŽIO 27 D. SEMINARE “Asmeninis proveržis” su sėkmės mokytojais Algirdu Karaliumi ir Donatu Briku.

Šis seminaras rengiamas tik VIP bilietų savininkams.
VIP bilieto savininkas gaus: Geriausias vietas seminare “Sėkmė – Tavo pasirinkimas”. VIP seminarą “Asmeninis proveržis” balandžio 27d. nuo 10 iki 18val. Atspausdintą “Asmeninis proveržis” seminaro medžiagą. 120 dienų palaikomąją programą (po seminaro Jums el. paštu siųsime užduotis 120 dienų).

STANDARTINIS bilietas 97,- Lt Šio bilieto savininkas gaus: Geresnio matomumo vietas salėje seminare “Sėkme – Tavo pasirinkimas”. 21 dienos palaikomąją programą (po seminaro Jums el. paštu siųsime užduotis 21 dieną).

STUDENTIŠKAS bilietas 57,- Lt Šis bilieto tipas skirtas tik moksleiviams ir studentams dalyvauti seminare “Sėkme – Tavo pasirinkimas”!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.