...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Kūrėjų intelektinės nuosavybės apsauga ir finansavimas

Įvykęs renginis

Kūrėjų intelektinės nuosavybės apsauga ir finansavimas

Dažnas inovatorius ar kūrėjas susiduria su nemenku iššūkiu nežinodamas, kaip apsaugoti savo intelektinę nuosavybę.✍️? Tam, kad nesklandumai būtų įveikti, kviečiame dalyvauti nemokamame nuotoliniame renginyje – Kūrėjų intelektinės nuosavybės apsauga ir finansavimas. Seminaro metu sužinosite: ✅Kas yra intelektinė nuosavybė ir kokie galimi jos apsaugos būdai; ✅Apie papildomą intelektinės nuosavybės apsaugą internete; ✅Intelektinės nuosavybės apsaugos finansavimo šaltinius; […]

Kaina: Nemokamai

Renginio aprašymas:

Dažnas inovatorius ar kūrėjas susiduria su nemenku iššūkiu nežinodamas, kaip apsaugoti savo intelektinę nuosavybę.✍️? Tam, kad nesklandumai būtų įveikti, kviečiame dalyvauti nemokamame nuotoliniame renginyje - Kūrėjų intelektinės nuosavybės apsauga ir finansavimas.
Seminaro metu sužinosite:
✅Kas yra intelektinė nuosavybė ir kokie galimi jos apsaugos būdai;
✅Apie papildomą intelektinės nuosavybės apsaugą internete;
✅Intelektinės nuosavybės apsaugos finansavimo šaltinius;
✅Grupinės ir individualios konsultacijos įmonių atstovams, Saulėtekio slėnio SIC paslaugų pristatymas.
?Data ir laikas: Rugsėjo 21 d. 10:00
?️Vieta: Google Meet
?Renginio metu pranešimą skaitys daugiau nei į metų patirtį turintis teisininkas, ginčų sprendimo ekspertas Martynas Šukevičius. Martynas konsultuoja klientus intelektinės nuosavybės apsaugos klausimais, o pagrindinės veiklos sritys: ginčai AMAZON ir kitose e-prekybos platformose, bendrovių teisė, sutarčių teisė ir darbo teisė.
Renginys nemokamas, tačiau privaloma registracija, kurią rasite čia?
https://bit.ly/3R2TPsY
Informuojame, jog renginys bus įrašomas, todėl registruodamiesi sutinkate, kad jūsų atvaizdas gali matytis vaizdo įraše. Vėliau vaizdo įrašu bus pasidalinta su renginio dalyviais, taip pat jis gali būti patalpintas viešai prieinamuose informacijos pateikimo šaltiniuose (socialiniuose tinkluose, internetinėje svetainėje ar kituose medijos kanaluose).
Renginį organizuoja Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas, Saulėtekio slėnio skaitmeninių inovacijų centras ir METIDA.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.