...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Koučingas ir jo galia Jūsų tikslų pasiekimui

Įvykęs renginis

Koučingas ir jo galia Jūsų tikslų pasiekimui

,

Koučingas yra vienas iš tų dalykų, apie kuriuos daugelis žmonių kalba, bet ne iki galo supranta, kas tai yra. Nors dauguma pasaulio sėkmingiausių žmonių – nuo sportininkų iki verslininkų – dirba su treneriais, kad pagreitintų savo sėkmę, mes dažnai neįsivaizduojame, kokią naudą jis galėtų suteikti mūsų kasdieniniame gyvenime. Praktinio seminaro metu mokysimės: – Išsikelti tikslus […]

Kaina: Nemokamai

  • 2018-05-22/2018-05-2210:00/12:00
  • Nėra
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Koučingas yra vienas iš tų dalykų, apie kuriuos daugelis žmonių kalba, bet ne iki galo supranta, kas tai yra. Nors dauguma pasaulio sėkmingiausių žmonių – nuo sportininkų iki verslininkų – dirba su treneriais, kad pagreitintų savo sėkmę, mes dažnai neįsivaizduojame, kokią naudą jis galėtų suteikti mūsų kasdieniniame gyvenime.

Praktinio seminaro metu mokysimės:

- Išsikelti tikslus ir juos prioretizuoti;
- Įveikti kliūtis, trukdančias siekti išsikeltų tikslų;
- Susidėlioti veiksmų planą.

Pranešėja Inga Rakštelienė. Inga dvidešimt savo gyvenimo metų pašventusi nuosavam verslui, jo kūrimui, auginimui ir plėtrai. Pastaruoju metu dalijasi savo patirtimi ir padeda žmonėms susidėlioti tikslus ir išnaudoti turimą potencialą, kad tikslai virstų realiai įgyvendintais projektais.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.