...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Konferencija "Modernių laikų inžineriniai sprendimai"

Įvykęs renginis

Konferencija "Modernių laikų inžineriniai sprendimai"

,

Modernūs inžineriniai sprendimai ir inovatyvios praktiškai taikomos koncepcijos yra nesustabdomas, būtinas permainų gūsis, griaunantis stagnacijos užuomazgas bei motyvuojantis gyventi ne tik šiuolaikiškai, bet ir kokybiškai. Nieko keista. Juk esame nuolatinės evoliucijos įkaitai, o progresas – neatsiejama statybų industrijos dalis. Inžinerijos ir statybos pramonė jau seniai peržengė naujos eros slenksti, už kurio slypi šiuolaikiškos ir novatoriškos […]

Kaina: Nemokamai

  • 2018-05-17/2018-05-1710:00/13:00
  • Nėra
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Modernūs inžineriniai sprendimai ir inovatyvios praktiškai taikomos koncepcijos yra nesustabdomas, būtinas permainų gūsis, griaunantis stagnacijos užuomazgas bei motyvuojantis gyventi ne tik šiuolaikiškai, bet ir kokybiškai. Nieko keista. Juk esame nuolatinės evoliucijos įkaitai, o progresas – neatsiejama statybų industrijos dalis. Inžinerijos ir statybos pramonė jau seniai peržengė naujos eros slenksti, už kurio slypi šiuolaikiškos ir novatoriškos galimybes.

Kiekvienas iš konferencijos dalyvių atras sau priimtiną temą, kadangi konferencijoje pranešimus skaitys net šeši kompetetingi savo srities specialistai.

Atvykstantys užsienio atstovai pristatys technologijas, kurios dar nenaudojamos Lietuvoje, tačiau ženkliai galėtų palengvinti statybų pramonės procesus. Kalbėsime ne tik apie patį statybos ir projektavimo procesą, bet ir apie galutinio rezultato gerinimą bei inovatyvių technologijų panaudojimą ne tik procesuose bet ir kasdienių žmonių gyvenimuose, gerinant jų gyvenimo kokybę.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.