...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Konferencija „LEAN ne tik gamyboje“

Įvykęs renginis

Konferencija „LEAN ne tik gamyboje“

,

Ar LEAN sistema veikia negamybiniuose procesuose? Kaip kūrybiškai pritaikyti LEAN metodus savo versle? Kokia LEAN sistemos ateitis Lietuvoje? Šiuos klausimus dažnai užduoda paslaugų, viešojo administravimo, prekybos, logistikos, projektavimo ir kt. organizacijos. Tai aktualu ir gamybos įmonėms, nes tikrai ne visos šio profilio įmonės taiko LEAN metodus pardavimų, naujų produktų kūrimo, apskaitos, projektų valdymo procesuose. Tuo […]

Kaina: 165.00

  • 2015-10-22/2015-10-2202:00
  • Vilniaus raj.
  • Bilietai: 165.00
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Ar LEAN sistema veikia negamybiniuose procesuose? Kaip kūrybiškai pritaikyti LEAN metodus savo versle? Kokia LEAN sistemos ateitis Lietuvoje?

Šiuos klausimus dažnai užduoda paslaugų, viešojo administravimo, prekybos, logistikos, projektavimo ir kt. organizacijos. Tai aktualu ir gamybos įmonėms, nes tikrai ne visos šio profilio įmonės taiko LEAN metodus pardavimų, naujų produktų kūrimo, apskaitos, projektų valdymo procesuose. Tuo tarpu, gana dažnai būtent šios veiklos tampa didžiausiu apribojimu įmonės kelyje į sėkmę.

Dviejų dienų konferencijoje bus pateikiami ne tik gerą LEAN taikymo patirtį sukaupusių organizacijų pristatymai, bet ir specialiai parengti praktiniai epizodai, skirti LEAN metodų veikimo pademonstravimui realiu laiku – čia ir dabar. Diskusijų metu dalinsimės mintimis apie LEAN dabartį ir ateitį Lietuvoje.

Konferencijos „LEAN ne tik gamyboje“ programa: http://www2.deloitte.com/lt/lt/pages/operations/articles/conference-lean01.html

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.