...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

IŠSKLAIDANT VERSLO MITUS 2016

Įvykęs renginis

IŠSKLAIDANT VERSLO MITUS 2016

,

Konferencijos pagrindinis tikslas – sudaryti sąlygas vadovams pasidalinti žiniomis, kaip sėkmingai “statyti” bei valdyti verslą, semiantis idėjų iš kitų verslininkų realių patirčių. Renginio pranešėjai ne tik pasidalins savo patirtimi, bet ir sugriaus kai kuriuos verslo mitus, kurie galbūt jau eilę metų nepelnytai laikomi verslo valdymo tiesomis. „IŠSKLAIDANT VERSLO MITUS 2016“ – tai konferencija tiems, kuriems […]

Kaina: 20.00

  • 2016-04-22/2016-04-2308:30/18:00
  • Nėra
  • Bilietai: 20.00
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Konferencijos pagrindinis tikslas - sudaryti sąlygas vadovams pasidalinti žiniomis, kaip sėkmingai "statyti" bei valdyti verslą, semiantis idėjų iš kitų verslininkų realių patirčių.

Renginio pranešėjai ne tik pasidalins savo patirtimi, bet ir sugriaus kai kuriuos verslo mitus, kurie galbūt jau eilę metų nepelnytai laikomi verslo valdymo tiesomis.

„IŠSKLAIDANT VERSLO MITUS 2016“ - tai konferencija tiems, kuriems pabodo klausytis, kaip turi būti valdomas verslas „iš vadovėlių“ kažkur tolimuose kraštuose, ir, kurie nori informacijos apie realiai veikiančius verslo sprendimus iš pirmų lūpų čia, Lietuvoje.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.