...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Internetinis seminaras „Verslo galimybės Pietų Korėjoje“

Įvykęs renginis

Internetinis seminaras „Verslo galimybės Pietų Korėjoje“

Maloniai kviečiame į internetinį seminarą „Verslo galimybės P. Korėjoje“, kurį organizuoja Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network kartu su Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija, Korėjos tarptautinės prekybos asociacija bei P. Korėjos verslo konsultacine įmone KOISRA. Renginyje sužinosite apie P. Korėjos rinkos specifiką, ES ir P. Korėjos laisvos prekybos sutarties teikiamas galimybes. […]

Kaina: Nemokamai

Renginio aprašymas:

Maloniai kviečiame į internetinį seminarą „Verslo galimybės P. Korėjoje“, kurį organizuoja Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network kartu su Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija, Korėjos tarptautinės prekybos asociacija bei P. Korėjos verslo konsultacine įmone KOISRA.

Renginyje sužinosite apie P. Korėjos rinkos specifiką, ES ir P. Korėjos laisvos prekybos sutarties teikiamas galimybes. Pranešėjai apžvelgs P. Korėjos verslo aplinką, bendradarbiavimo galimybes ir pagalbą Lietuvos įmonėms, kurios ieško verslo partnerių ar investicinių galimybių P. Korėjoje.

Preliminari programa: https://tinyurl.com/36b8pchc

Norinčius dalyvauti prašome registruotis iki š. m. gegužės 18 d.

Užsiregistravusiems dalyviams dieną prieš renginį bus išsiųsta nuoroda su prisijungimo informacija.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.