...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Internetinė rinkodara verslui: daugiau galimybių augti

Įvykęs renginis

Internetinė rinkodara verslui: daugiau galimybių augti

,

Pranešėjai: Toma Grinytė „Google Partners” koordinatorė Toma yra „Google Partners” programos koordinatorė Baltijos šalims, atsakinga už kokybišką skaitmeninės rinkodaros partnerių tinklo plėtrą Lietuvos, Latvijos ir Estijos rinkose. Erika Sereikaitė Google reklamos specialistė Erika yra sertifikuota Google Adwords specialistė, visus „Google“ produktų egzaminus (AdWords pagrindai, Reklama Paieškos tinkle, Vaizdo, Video reklama, Reklama mobiliuosiuose įrenginiuose ir kt.) […]

Kaina: Nemokamai

  • 2017-05-1809:00
  • Nėra
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Pranešėjai:

Toma Grinytė
„Google Partners” koordinatorė
Toma yra „Google Partners” programos koordinatorė Baltijos šalims, atsakinga už kokybišką skaitmeninės rinkodaros partnerių tinklo plėtrą Lietuvos, Latvijos ir Estijos rinkose.

Erika Sereikaitė
Google reklamos specialistė
Erika yra sertifikuota Google Adwords specialistė, visus „Google“ produktų egzaminus (AdWords pagrindai, Reklama Paieškos tinkle, Vaizdo, Video reklama, Reklama mobiliuosiuose įrenginiuose ir kt.) išlaikiusi 98 balų vidurkiu ir įgytas teorines žinias sėkmingai taikanti praktikoje, konsultuodama smulkias ir vidutinio dydžio įmones, padėdama joms gauti geriausią grąžą iš adwords reklamai skiriamo biudžeto.

Tomas Morkūnas
SEO specialistas
Tomas yra kvalifikuotas SEO specialistas, turintis daugiau kaip 6 metų patirtį optimizuojant įmonių svetaines. Per šį laikotarpį įgyvendinta daugiau kaip 80 SEO projektų. Sukaupta patirtis leidžia kiekvienam projektui pateikti individualius sprendimus, kurie atneša didžiausią investicijų grąžą.

Remigijus Kuliešius
Skaitmeninės rinkodaros agentūros „RAIBEC | Be efficient online“ įkūrėjas
Remigijus yra duomenų analitikas, turintis ekonominį išsilavinimą, o taip pat verslininkas, todėl puikiai žino kiekvieno investuoto euro svarbą. Svarbiausia savo patirtimi laiko žinias, sukauptas ieškant priemonių, būdų ir metodų padidinti interneto rinkodaros pelningumą.

Programa:

09:00 Renginio atidarymas
Konferencijos dalyvius pasveikins Panevėžio miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas
09:10 Skaitmeninė rinkodara – pagrindas sėkmingai verslo plėtrai (Toma Grinytė)
Pranešimas atskleis, kaip keičiasi vartotojų elgsena kasdieniame gyvenime, vis sparčiau įsigalint skaitmeninėms komunikacijos priemonėms, ir kaip efektyviai pritaikyti skaitmeninės rinkodaros principus, siekiant išnaudoti šiuos elgsenos pasikeitimus sėkmingai verslo plėtrai.
10:10 – 10:25 Kavos pertrauka
10:25 – 10:55 Naujausi „Google“ įrankiai Jūsų reklamai internete (Erika Sereikaitė)
Pranešimo metu bus atskleista, kaip tapti „Google“ paieškų karaliais – ką daryti, kad jūsų įmonės reklamos ne tik užimtų aukštas pozicijas paieškoje, bet ir padėtų parduoti. Jūsų lauks svarbiausių „Google“ reklamos kanalų pristatymas. Susipažinsite su esminiais „Google Adwords“ reklamos elementais ir galėsite įvertinti kitų įmonių patirtį.
10:55 – 11:25 SEO įtaka žinomumui ir pardavimams (Tomas Morkūnas)
Pranešimo metu sužinosite, kokią naudą Jūsų verslui gali atnešti paieškos variklio optimizavimas (SEO). Trumpai supažindinsime su SEO pagrindais: vidine ir išorine optimizacija. Taip pat bus atskleisti sėkmės receptai – kaip Jūsų verslui tapti labiau matomu „Google“ paieškos sistemoje.
11:25 – 11:40 Kavos pertrauka
11:40 – 12:10 Vartotojo pirkimo kelias (Remigijus Kuliešius)
Pranešimo metu sužinosite, kaip apsiperka šiuolaikinis vartotojas, koks jo kelias iki produkto įsigijimo. Bus atskleista, kokiomis priemonėmis galite pasiekti pirkėją įvairiose pirkimo stadijose ir patraukti jo dėmesį. Jūsų lauks praktiniai pavyzdžiai, kokie išskirtiniai sprendimai padeda pasiekti daugiau pardavimų. Pasidalinsime paslaptimis, kurias apie pirkėjus atskleidė ilgus metus „Google“ rinkti duomenys.
12:10 Individualios konsultacijos su skaitmeninės rinkodaros specialistais.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.