...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Atsargiai – greenwashing’as! Renginys įmonėms

Įvykęs renginis

Atsargiai – greenwashing’as! Renginys įmonėms

Kaip netapti smegenų plovikais — greenwashing’o kaltininkais? Registruokitės: https://bit.ly/ssmtprenginys. Greenwashing — žaliasis smegenų plovimas — tai įmonės apgaulinga strategija, skelbianti apie draugiškus aplinkai produktus ir veiklą, nors nieko bendro su tvarumu neturi. Tvarumas ir ekologija turėtų būti kiekvienos įmonės vertybių sąraše. Tai jau tapo ir madinga žinute siekiant kurti švaraus, žalio, tvaraus verslo įvaizdį. Tačiau […]

Kaina: Nemokamai

  • 2022-11-1710:00 - 0:00
  • Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas
  • Bilietai: Nemokamai
  • sandra@ssmp.lt

Renginio aprašymas:

Kaip netapti smegenų plovikais — greenwashing’o kaltininkais?

Registruokitės: https://bit.ly/ssmtprenginys.

Greenwashing — žaliasis smegenų plovimas — tai įmonės apgaulinga strategija, skelbianti apie draugiškus aplinkai produktus ir veiklą, nors nieko bendro su tvarumu neturi.

Tvarumas ir ekologija turėtų būti kiekvienos įmonės vertybių sąraše. Tai jau tapo ir madinga žinute siekiant kurti švaraus, žalio, tvaraus verslo įvaizdį. Tačiau tai reikia daryti atsakingai. Mes jums padėsime!

Atvykite išgirsti ir pasikonsultuoti, kaip šias vertybes tinkamai naudoti įmonės komunikacijoje ir kokios yra atsakomybės iš teisinės perspektyvos. Leiskite prasklaidyti nežinomybę ir padėti stiprinti įmonės veiklą.

Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas kviečia rytą sutikti su eksperčių pranešimais:

– Komunikacijos konsultantė Rita Saunorytė Norutienė (Chestnut) atskleis, kas yra greenwashing’as ir kaip neap(si)gauti komunikuojant tvarumo idėjas.
– Teisininkė Justina Nikė (AAA law) pasidalins teisinėmis įžvalgomis bei aktualiomis naujienomis naujas ES direktyvas verslui tvarumo tema.

Po pranešimų bus galimybė konsultuotis ir su Saulėtekio slėnio skaitmeninių inovacijų centro konsultantais.

Būtina registracija – https://bit.ly/ssmtprenginys.

Renginį organizuoja Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas bei jo koordinuojamas Saulėtekio slėnio skaitmeninių inovacijų centras.

Renginys bus fotografuojamas, todėl registruodamiesi sutinkate, kad jūsų atvaizdas gali matytis nuotraukose. Jos gali būti patalpintos viešai prieinamuose informacijos pateikimo šaltiniuose (socialiniuose tinkluose, internetinėje svetainėje ar kituose medijos kanaluose).
Kontaktinis el. p.: sandra@ssmp.lt

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.