...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Aplinkos įtaka verslui: sustingti, bėgti ar kautis?

Įvykęs renginis

Aplinkos įtaka verslui: sustingti, bėgti ar kautis?

,

Verslo mentorystės renginių ciklas: MentorME Pirmoji paskaita. Aplinkos įtaka verslui: sustingti, bėgti ar kautis? dr. Gitanas Nausėda Sumanus verslas žino, kad jei nori nepaslysti ant banano žievės jau pirmuosiuose žingsniuose, turi iki paskutinės DNR vijos rūpintis savo klientu, nuolat poliruoti produkto ar paslaugos kokybę ir protingai konstruoti verslo struktūrą. Ir tai dar ne viskas. Verslas […]

Kaina: 20.00

  • 2018-11-27/2018-11-2717:30/21:00
  • Nėra
  • Bilietai: 20.00
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Verslo mentorystės renginių ciklas: MentorME
Pirmoji paskaita.

Aplinkos įtaka verslui: sustingti, bėgti ar kautis?
dr. Gitanas Nausėda

Sumanus verslas žino, kad jei nori nepaslysti ant banano žievės jau pirmuosiuose žingsniuose, turi iki paskutinės DNR vijos rūpintis savo klientu, nuolat poliruoti produkto ar paslaugos kokybę ir protingai konstruoti verslo struktūrą. Ir tai dar ne viskas. Verslas veikia ne izoliuotai, įtaką jam daro ne tik verslininko veiksmai, bet ir aplinkos faktoriai, kuriuos ne visada lengva nuspėti. Ką turi žinoti apie ekonominę aplinką verslininkas, kokius rodiklius sekti, kokius analizės įrankius naudoti, jei tokių iš viso reikia..?

Renginio programa:
17:30 registracija
18:00 renginio pradžia
19:00 klausimų ir atsakymų sesija
19:30 kontaktų vakaras su kava ir užkandžiais
21:00 renginio pabaiga

MentorME - tai keturis antradienius iš eilės verslo bendruomenę suburianti iniciatyva, suteikianti galimybę pasisemti praktinių žinių iš visuomenėje neabejotinai pripažintų, savo srityje ekspertiškumo lygį pasiekusių verslo ir ekonomikos profesionalų.

MentorME mentoriai: dr. Gitanas Nausėda, Edvinas Eimontas, Tomas Varnas, Ilja Laurs.
Verslo mentorystės renginių ciklą MentorME pristato Shortcut rinkodaros sprendimai kartu su Kauno kolegijos Verslo centru bei NexturyHUB bendradarbystės erdve.

Spec. 5 € nuolaidos kodas  BZN5 
Bilietai nuorodoje: https://bit.ly/2zpZfJ2

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.