...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Kaip sukurti efektyvią skaitmeninę verslo strategiją?

Įvykęs renginis

Kaip sukurti efektyvią skaitmeninę verslo strategiją?

,

Dauguma skaitmeninių strategijų, orientuotų į naujų klientų pritraukimą, yra neefektyvios. Jos paremtos pasenusiais vartotojo pirkimo modeliais ir neišnaudoja pilno skaitmeninio potencialo. Netikslus auditorijų parinkimas, atsitiktinai parinkti skaitmeniniai kanalai, pavienės kampanijos, netinkamos sėkmės matavimo metrikos ir nusivylimas yra dažnas reiškinys tų, kurie įgyvendina šias strategijas.Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko organizuojamų verslo pusryčių metu, sužinosite: – […]

Kaina: Nemokamai

  • 2019-06-13/2019-06-1309:30/11:00
  • Nėra
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Dauguma skaitmeninių strategijų, orientuotų į naujų klientų pritraukimą, yra neefektyvios. Jos paremtos pasenusiais vartotojo pirkimo modeliais ir neišnaudoja pilno skaitmeninio potencialo. Netikslus auditorijų parinkimas, atsitiktinai parinkti skaitmeniniai kanalai, pavienės kampanijos, netinkamos sėkmės matavimo metrikos ir nusivylimas yra dažnas reiškinys tų, kurie įgyvendina šias strategijas.Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko organizuojamų verslo pusryčių metu, sužinosite:

- kaip sukurti efektyvią, į vartotoją orientuotą skaitmeninę strategiją ir užtikrinti naujų klientų pritraukimą
- kokius skaitmeninius kanalus pasirinkti
- ką pasiūlyti potencialiam klientui
- kaip suderinti komunikaciją su vartotojo poreikiais
- kaip matuoti kampanijos rezultatus

Pranešėjas: Igor Voičenica yra globalios skaitmeninės agentūros “iProspect” verslo vystymo ir strategijos vadovas. Pradėjęs savo karjerą nuo skaitmeninių kampanijų kūrimo ir optimizavimo, šiuo metu klientams padeda kurti efektyvias skaitmenines strategijas, orientuotas į tiesioginius rezultatus, prekės ženklo žinomumo didinimą ir pardavimus.

Renginio dalyvius vaišinsime kava, arbata ir užkandžiais.
Renginio metu bus daromos nuotraukos.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.