...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

ES finansavimo galimybės verslui ir nevyriausybinėms organizacijoms

Įvykęs renginis

ES finansavimo galimybės verslui ir nevyriausybinėms organizacijoms

Premium

,

Ukmergės „Spiečius” kviečia susipažinti su Europos Sąjungos (ES) finansavimo galimybės verslui ir nevyriausybinėms organizacijoms! Seminaro metu lektorė Laura Aldonė pristatys šiais metais numatomas finansavimo galimybes verslui, verslo asociacijoms ir nevyriausybinėms organizacijoms. Renginio metu bus pristatomos ne tik nacionalinių agentūrų kuruojamos priemonės, bet ir Europos Komisijos finansavimo galimybės. Pranešėja Laura Aldonė – konsultavimo agentūros „Global world […]

Kaina: Nemokamai

  • 2023-02-2815:00-16:00
  • Internetu
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Ukmergės „Spiečius” kviečia susipažinti su Europos Sąjungos (ES) finansavimo galimybės verslui ir nevyriausybinėms organizacijoms! Seminaro metu lektorė Laura Aldonė pristatys šiais metais numatomas finansavimo galimybes verslui, verslo asociacijoms ir nevyriausybinėms organizacijoms. Renginio metu bus pristatomos ne tik nacionalinių agentūrų kuruojamos priemonės, bet ir Europos Komisijos finansavimo galimybės.

Pranešėja

Laura Aldonė – konsultavimo agentūros „Global world consulting agency“ vadovė, turinti 17 metų patirtį dirbant su ES finansuojamais projektais. „Global world consulting agency“ – verslo ir investicijų konsultavimo agentūra, teikianti kompleksines verslo investicijų ir konsultavimo paslaugas: nuo projekto idėjos parengimo iki projekto įgyvendinimo, nuo rinkos (tiek vietinės, tiek užsienio) tyrimo atlikimo iki bendradarbiavimo sutarties pasirašymo, nuo idėjos išgryninimo iki investuotojo suradimo ir spec. mokymų organizavimo.

 

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.