...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Efektyvi komunikacija socialiniuose tinkluose

Įvykęs renginis

Efektyvi komunikacija socialiniuose tinkluose

,

Seminaras „Efektyvi komunikacija socialiniuose tinkluose”. Prisijunkite prie seminaro apie efektyvią komunikaciją socialiniuose tinkluose su HTTPOOL vadovu Lietuvoje Šarūnu Sakalausku. Kviečiame inovacijų ir technologijų pasaulių atstovus pagiliinti komunikacijos žinias apie socialinius tinklus, turinio kūrimą ir skaitmeninę reklamą. Būtina registracija. „Httpool Lithuania“ – skaitmeninės reklamos tinklų lyderis Lietuvoje, turintis prieigą prie geriausių internetinių reklamos kanalų, įskaitant Meta, Twitter, […]

Kaina: Nemokamai

  • 2023-02-2310:00-12:00
  • Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Seminaras „Efektyvi komunikacija socialiniuose tinkluose”.

Prisijunkite prie seminaro apie efektyvią komunikaciją socialiniuose tinkluose su HTTPOOL vadovu Lietuvoje Šarūnu Sakalausku. Kviečiame inovacijų ir technologijų pasaulių atstovus pagiliinti komunikacijos žinias apie socialinius tinklus, turinio kūrimą ir skaitmeninę reklamą.

Būtina registracija.

„Httpool Lithuania“ – skaitmeninės reklamos tinklų lyderis Lietuvoje, turintis prieigą prie geriausių internetinių reklamos kanalų, įskaitant Meta, Twitter, Spotify, TikTok, Snapchat, Reddit ir Digital Turbine.

Po pranešimo bus galimybė konsultuotis ir su Saulėtekio slėnio skaitmeninių inovacijų centro konsultantais.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.