...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

NEXT economy

Įvykęs renginis

NEXT economy

,

IŠGIRSITE DISKUSIJAS XXI a. susiduriame su didžiuliais iššūkiais: klimato kaita, atšilimu, pabėgėliais, socialine ir ekonomine nelygybe, senstančia visuomene, naujomis ligomis, nauja logistikos infrastruktūra. O technologijų ekonomika verčia keistis, priimti technologijas, kurios tampa neatsiejama mūsų kasdienybės dalimi. Kaip sugebėsime prisitaikyti? SUŽINOSITE TENDENCIJAS Visuomenė ir verslas nerimauja, kad dirbtinis intelektas ir robotika sunaikins daugiau darbo vietų, nei sukurs. […]

Kaina: 20.00

  • 2017-10-1913:00/18:00
  • Nėra
  • Bilietai: 20.00
  • Nėra

Renginio aprašymas:

IŠGIRSITE DISKUSIJAS
XXI a. susiduriame su didžiuliais iššūkiais: klimato kaita, atšilimu, pabėgėliais, socialine ir ekonomine nelygybe, senstančia visuomene, naujomis ligomis, nauja logistikos infrastruktūra. O technologijų ekonomika verčia keistis, priimti technologijas, kurios tampa neatsiejama mūsų kasdienybės dalimi. Kaip sugebėsime prisitaikyti?

SUŽINOSITE TENDENCIJAS
Visuomenė ir verslas nerimauja, kad dirbtinis intelektas ir robotika sunaikins daugiau darbo vietų, nei sukurs. Ar tai blogos naujienos, o gal kaip tik naujų galimybių ir klestėjimo era? Renginyje savo srities lyderiai, dabartinės kartos atstovai dalysis patirtimi, kaip jie priima ir pasinaudoja technologiniais iššūkiais, atskleis savo idėjas ir pasaulines tendencijas.

SUSIDĖLIOSITE PERSPEKTYVAS
Pranešėjai pasidalys pamąstymais, koks Lietuvos ekonomikos perspektyvų scenarijus, kaip būti žingsniu priekyje ne tik vietinėje, bet ir pasaulinėje rinkoje. Bus puiki proga susidėlioti savo verslo viziją ir siekti konkurencingumo, nesvarbu, ar plėtojate tradicinį, ar technologijų verslą.

Išgirskite net 10 savo srities profesionalų, kaip išlikti konkurencingu, TIK per 4 valandas!

PROGRAMA

Pradžia
13:00 Registracija ir ryto kava
1 sesija    
14:00 „Technologijų ekonomika – pasaulinis ir vietinis perspektyvų scenarijus“ . Diskusijos dalyviai: Ekonomistas prof. Kęstutis GLAVECKAS, „GetJar“ ir „Nextury Ventures“ įkūrėjas Ilja LAURSAS ir „Etronika” bendraįkūrėjis Kęstutis GARDŽIULIS
14:30 Darbo rinka ir dirbtinis intelektas. Pranešėjas: Robert JUODKA, advokatų kontoros PRIMUS vadovaujantysis partneris
14:55 „Digiconomy – Accept It or FadeAway“, arba Kaip išlikti konkurencingam. Pranešėjas: Justinas MIKULSKIS, skaitmeninės reklamos agentūros „Impartner“ projektų vadovas, tarptautinio žurnalo „SecretThirteen.org“ įkūrėjas.
15:20 Dronai – mūsų ateities dangaus dalis, tačiau kada? Pranešėjas: Paulius Vėželis, @PIXEVIA verslo plėtros vadovas, įmonės „Greitas dronas“ įkūrėjas.
15:45 Pertrauka
2 sesija  
16:15 „IoT scope in future“. Daiktų interneto tendencijos, kurios pakeis verslo ir vartotojų sąveiką su pasauliu. Pranešėjas: Marius PAREŠČIUS, „Užupis Creative Cluster“ prezidentas.
16:40 Virtualioji realybė priartins pasaulį. Laimės tie, kurie supras jo naudą. Pranešėjas: Vilius JUKNEVIČIUS, vizualinės studijos „ID3D“ įkūrėjas, 3D modeliavimo profesionalas.
17:05 Ar mes pasirengę „blockchain“ revoliucijai? Pranešėjas: Marijus KASPERAVIČIUS, vadovaujantis IT architektas @Nasdaq Vilnius
17:15 Verslo finansavimo tendencijos: bus lengviau, bet ruoštis reikės daugiau. Pranešėja: Inga BEILIŪNIENĖ, UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) Priemonių valdymo skyriaus vadovė.
17:40Networking” laikas
Pabaiga    
18:00

Renginys vyks lietuvių kalba

KETINATE REGISTRUOTI 4 AR DAUGIAU DALYVIŲ?
Susisiekite dėl nuolaidų skirtų grupėms renginiai@bznstart.lt arba 8 5 2745 840

Dalyvių skaičius ribotas!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.