...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

SHE GOES TECH

Įvykęs renginis

SHE GOES TECH

,

Lietuvoje tik šių metų pradžioje startavusi „She Goes Tech“ programa pritaikyta bazinių informatikos žinių neturinčioms, bet analitiniu mąstymu pasižyminčioms, gerai anglų kalbą mokančioms ir, svarbiausia, pradėti karjerą IT srityje trokštančioms moterims. Kadangi užsiėmimai organizuojami šiokiadienių vakarais, joms suteikiama daugiau galimybių derinti kursus su darbine veikla ar kitais kursais. Dalyvauti „She Goes Tech“ programoje atrinktos ir […]

Kaina: Nemokamai

  • 2022-06-12
  • Riga
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Lietuvoje tik šių metų pradžioje startavusi „She Goes Tech“ programa pritaikyta bazinių informatikos žinių neturinčioms, bet analitiniu mąstymu pasižyminčioms, gerai anglų kalbą mokančioms ir, svarbiausia, pradėti karjerą IT srityje trokštančioms moterims. Kadangi užsiėmimai organizuojami šiokiadienių vakarais, joms suteikiama daugiau galimybių derinti kursus su darbine veikla ar kitais kursais.

Dalyvauti „She Goes Tech“ programoje atrinktos ir postūmį keisti savo karjerą gavusios moterys galės mokytis „Java“, „JavaScript“, “.NET“ programavimo kalbų, daugiau sužinoti apie didžiuosius duomenis ar dalyvauti visai neseniai pristatytuose mokymuose apie „Python“ programavimo kalbą. Tai dar ne viskas – programos dalyvės galės semtis žinių apie „DevOps“ principus, debesų technologijas ir verslo valdymo sistemą „SAP Analytics“. Ankstesnių, nuo 2019 metų Latvijoje rengiamų „She Goes Tech“ programos sezonų patirtis atskleidė, kad įgyti IT įgūdžių dažniausiai nusprendžia jau darbinės patirties finansinių paslaugų ar vienoje iš gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos sričių turinčios moterys. Dažna jų yra baigusi ekonomikos studijas.

Dėl dalyvavimo „She Goes Tech“ programoje gautos paraiškos bus vertinamos palaipsniui, atsižvelgiant į šio sezono pradžios datą. Prieš prasidedant kursams kandidatės turės atlikti du testus, kad būtų patikrinti jų anglų kalbos ir analitinio mąstymo įgūdžiai. Taip pat bus atkreiptas dėmesys į kandidačių patirtį ir motyvaciją mokytis. Daugiau informacijos apie mokymus ir paraiškų teikimo terminus – programos internetinėje svetainėje.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.