...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Naujos galimybės klimato kaitos srityje dirbantiems startuoliams

Įvykęs renginis

Naujos galimybės klimato kaitos srityje dirbantiems startuoliams

,

Vienintelis Europos Sąjungoje veikiantis akceleratorius, orientuotas į startuolius, veikiančius švariųjų technologijų (angl. cleantech) srityje ir kovojančius su klimato kaita, grįžta į Lietuvą. Akceleratoriaus organizatoriai pastebi, kad praėjusiais metais buvo atrinkti septyni startuoliai, kuriems skirtos 120 tūkst. dotacijos, organizuoti seminarai, kūrybinės dirbtuvės, pritaikyti individualios mentorystės procesai, padedant startuoliams tapti tvariu verslu. Išrinktieji startuoliai sugebėjo pritraukti daugiau […]

Kaina: Nemokamai

  • 2020-02-14/2020-03-01
  • Nėra
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Vienintelis Europos Sąjungoje veikiantis akceleratorius, orientuotas į startuolius, veikiančius švariųjų technologijų (angl. cleantech) srityje ir kovojančius su klimato kaita, grįžta į Lietuvą.

Akceleratoriaus organizatoriai pastebi, kad praėjusiais metais buvo atrinkti septyni startuoliai, kuriems skirtos 120 tūkst. dotacijos, organizuoti seminarai, kūrybinės dirbtuvės, pritaikyti individualios mentorystės procesai, padedant startuoliams tapti tvariu verslu. Išrinktieji startuoliai sugebėjo pritraukti daugiau nei 700 tūkst. eurų iš vietinių rizikos kapitalo fondų.

Akceleratoriaus programa suveda pradedančiuosius verslininkus su patyrusiu sektoriuje verslu, aukštojo mokslo institucijomis, tyrimų įmonėmis bei politikos veikėjais, viešaisiais subjektais. Atveriamos galimybės susitikti ir su kitomis suinteresuotomis šalimis, skatinant naujoves Europoje.

Kas gali dalyvauti?

Registruotis į programą kviečiami novatoriški, proveržio idėjų kovai su klimato kaita turintys startuoliai. Jeigu jūsų verslas dar ankstyvos stadijos, nuo jo steigimo praėjo ne daugiau nei penkeri metai ir dirba ne mažiau nei du steigėjai arba dirbate kaip komanda ir norite sukurti startuolį, pagrįstą naujausiomis technologijomis, turite idėją ar paslaugą su didžiuliu komercializavimo potencialu, esate laukiami akceleratoriaus programoje.

Atrinkti dalyviai gaus mentorių pagalbą, galimybę dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, tarptautinės patirties, ekspertinių įžvalgų bei finansinę paramą iki 50 tūkst. eurų vienai komandai. Be to, komandoms suteikiama prieiga prie „Climate-KIC“ partnerių tinklo.

Registracija vyksta iki kovo 1 dienos.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.