...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Hack4Vilnius

Įvykęs renginis

Hack4Vilnius

, ,

Hack4Vilnius – tai trijų dienų hakatonas, skirtas skatinti Vilniaus miesto inovacijas. Hakatono tikslas – generuoti idėjas, kaip spręsti Vilniaus miesto ir čia veikiančių verslų problemas bei pasiūlyti alternatyvius ir inovatyvius sprendimo būdus. Hakatono metu bus siekiama rasti sprendimus, kaip Vilnių paversti švaresniu, sveikesniu, judresniu ir sumanesniu miestu. Prizai: – „Cognizant“ įsteigtas 1000 Eur prizas – […]

Kaina: Nemokamai

  • 2018-10-19/2018-10-2117:00/18:00
  • Nėra
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Hack4Vilnius - tai trijų dienų hakatonas, skirtas skatinti Vilniaus miesto inovacijas. Hakatono tikslas - generuoti idėjas, kaip spręsti Vilniaus miesto ir čia veikiančių verslų problemas bei pasiūlyti alternatyvius ir inovatyvius sprendimo būdus. Hakatono metu bus siekiama rasti sprendimus, kaip Vilnių paversti švaresniu, sveikesniu, judresniu ir sumanesniu miestu.
Prizai: - „Cognizant“ įsteigtas 1000 Eur prizas - Bilietai į „Build Stuff 2018“ konferenciją - 3 mėn. VGTU „LinkMenų fabrikas“ narystė prototipų gaminimui - 3 mėn. narystė Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas bendradarbystės erdvėje „Work'inn“. Prizų bus daugiau!

Renginį organizuoja: Vilniaus universitetas, Vilniaus Gedimino technikos universitetas, „Cognizant“, Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas.
Renginio globėjas - Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.
Daugiau informacijos apie „Hack4Vilnius“: www.hack4vilnius.lt

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.