...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

EWA Moterų verslumo įgalinimo stovykla Lietuvoje 2023

Įvykęs renginis

EWA Moterų verslumo įgalinimo stovykla Lietuvoje 2023

Premium

,

Verslo idėją turinčias ar startuolį agromaisto sektoriuje vystančias lyderes kviečia į intensyvias kelių dienų dirbtuves. „EWA Moterų verslumo įgalinimo stovykla Lietuvoje 2023“ – jau rugpjūčio 24–25 d. Birštone, „Vytautas Mineral Spa“. Pirmą kartą Lietuvoje organizuojamose verslumo dirbtuvėse moterys kartu su patyrusiais mentoriais galės auginti savo verslo idėją. Renginį moderuos Neringa Romanovskaja – daugiau kaip 20 metų […]

Kaina: Nemokamai

  • 2023-08-24/2023-08-25
  • Birštonas
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Verslo idėją turinčias ar startuolį agromaisto sektoriuje vystančias lyderes kviečia į intensyvias kelių dienų dirbtuves. „EWA Moterų verslumo įgalinimo stovykla Lietuvoje 2023“ – jau rugpjūčio 24–25 d. Birštone, „Vytautas Mineral Spa“.

Pirmą kartą Lietuvoje organizuojamose verslumo dirbtuvėse moterys kartu su patyrusiais mentoriais galės auginti savo verslo idėją. Renginį moderuos Neringa Romanovskaja – daugiau kaip 20 metų patirtį sukaupusi tarptautinio lygio verslo procesų ekspertė-konsultantė, kuri specializuojasi pardavimo proceso kūrime bei valdyme.

Kas gali dalyvauti?

Į verslumo stovyklą kviečiamos visos kūrybiškos moterys, puoselėjančios verslo idėją ar startuolį agromaisto sektoriuje. Taip pat tos, kurios jau verslininkauja. Tik šiuo atveju svarbu, kad startuolis būtų pradėtas vystyti ne vėliau nei prieš dvejus metus ir negavęs didesnės nei 30 tūkst. Eur investicijos iš išorinių šaltinių. Registracija į renginį jau pasiekiama adresu https://www.agrifood.lt/ewa/, o paraiškų laukiama iki rugpjūčio 13 d.

Dalyvės po kelių dienų intensyvių kursų galės džiaugtis išgryninta verslo idėja, sukauptu žinių bagažu ir rėmėjų įsteigtais prizais. Be to, visų laukia kvietimai dalyvauti „Moterų agromaisto sektoriuje summit 2023“, kuris pirmą kartą vyks Lietuvoje, o jį organizuoti įgijo teisę „AgriFood Lithuania“.

Minėtasis renginys – tarptautinės programos EWA apibendrinimas. Jame bus aptarti visų 11 šalių, kuriose vyko „EIT Food“ remiama iniciatyva, pasiekimai: Lenkijos, Estijos, Ukrainos, Serbijos, Slovėnijos, Graikijos, Italijos, Portugalijos, Ispanijos, Turkijos, Rumunijos. Užsienio bendruomenė taip pat išgirs geriausių „EWA Moterų verslumo įgalinimo stovyklos Lietuvoje 2023“ idėjų pristatymus.

 

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.