...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

ClimateLaunchpad 2020

Įvykęs renginis

ClimateLaunchpad 2020

Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas organizuoja didžiausio pasaulyje žaliųjų verslo idėjų konkurso „ClimateLaunchpad“ nacionalinę programą Lietuvoje. Konkurse siekiama skatinti švariųjų technologijų inovacijas tarptautiniu mastu taip potencialiai stabdant klimato kaitą. Jau šeštajį kartą Lietuvoje vyksiančioje programoje kviečiamos dalyvauti komandos ir ankstyvos stadijos startuoliai, turintys aplinkai naudingų idėjų. Šiemet visa programa nuo idėjų atrankos iki pat […]

Kaina: Nemokamai

Renginio aprašymas:

Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas organizuoja didžiausio pasaulyje žaliųjų verslo idėjų konkurso „ClimateLaunchpad“ nacionalinę programą Lietuvoje. Konkurse siekiama skatinti švariųjų technologijų inovacijas tarptautiniu mastu taip potencialiai stabdant klimato kaitą. Jau šeštajį kartą Lietuvoje vyksiančioje programoje kviečiamos dalyvauti komandos ir ankstyvos stadijos startuoliai, turintys aplinkai naudingų idėjų. Šiemet visa programa nuo idėjų atrankos iki pat didžiojo tarptautinio finalo vyks online, tad dalyvavimas bus itin paprastas ir prieinamas visiems.

Idėjas registruoti galima iki birželio 28 dienos šiuo adresu: https://climatelaunchpad.org/application-form/

Atrinktų idėjų autoriai bus pakviesti dalyvauti 3 dienų trukmės (liepos 15-17 d.) virtualioje mokymų stovykloje su Elena Messiou - inovacijų, verslumo ir vadybos įgūdžių lektore, startuolių trenere ir klientų patirties konsultante, turinčia darbo patirties Europoje, Azijoje, Afrikoje ir JAV. Vėliau, intensyvių mokymo sesijų metu, jūs testuosite savo verslo modelį su klientais ir tobulinsite savo pristatymą. Rugpjūčio 21 d. jūs pristatysite savo idėją nacionaliniame finale. Geriausios kiekvienos šalies komandos pateks į „Global Grand Final“. Didžiojame finale Top-16 komandų laimi patekimą į „Climate-KIC Accelerator“ - švariųjų technologijų startuolių akseleravimo programą, o top-3 laimi nuo 2500 iki 10 000 eurų.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.