...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

AI BOOST akceleratorius

Įvykęs renginis

AI BOOST akceleratorius

Dirbtinis intelektas yra dažnai vadinamas ateities technologija. Skaičiuojama, kad šiuo metu Lietuvoje veikia apie 40 brandžių dirbtinio intelekto įmonių ir apie 100 pradedančių DI startuolių, tačiau ekspertai teigia, kad Lietuvos DI potencialas yra daug didesnis ir nėra iki galo atskleistas. Kaip ji atskleisti ir suteikti impulsą DI kūrėjams? Mokslo, inovacijų ir technologjų agentūros (MITA) iniciatyva […]

Kaina: Nemokamai

  • 2021-01-05/2021-01-21
  • Online
  • Bilietai: Nemokamai
  • ai@mita.lt

Renginio aprašymas:

Dirbtinis intelektas yra dažnai vadinamas ateities technologija. Skaičiuojama, kad šiuo metu Lietuvoje veikia apie 40 brandžių dirbtinio intelekto įmonių ir apie 100 pradedančių DI startuolių, tačiau ekspertai teigia, kad Lietuvos DI potencialas yra daug didesnis ir nėra iki galo atskleistas. Kaip ji atskleisti ir suteikti impulsą DI kūrėjams?

Mokslo, inovacijų ir technologjų agentūros (MITA) iniciatyva AI BOOST kviečia dirbtinio intelekto sprendimus kuriančias įmones ir startuolius suteikti daugiau jėgų savo DI sprendimams. Tai padaryti jie gali dalyvaydami AI BOOST dirbtinio intelekto akceleratoriuje, kuris suteiks žinių apie dirbtinio intelekto vadybą, mašininio mokymosi techninius aspektus, DI teisinį reguliavimą, startuolių rinkodarą ir dar daugiau aktualių temų.

AI BOOST akceleratorius tai 4 mėnesių trukmės konsultacijų ir individualios mentorystės programa, kurios tikslas – padėti startuoliams ir įmonėms išvystyti jų kuriamų dirbtinio intelekto produktų ar paslaugų prototipus. Akceleratoriuje dalyvauti gali tiek įmonės ir startuoliai jau kuriantys dirbtinio intelekto sprendimus, tiek turintys idėją dirbtinio intelekto produktui ar paslaugai bei planuojantys pradėti ją įgyvendinti.

DI kūrėjai AI BOOST akceleratoriuje kiekvieną savaitę praleis  nuo 10 iki 20 valandų, atsižvelgiant į jiems individualiai suformuotą konsultacijų planą.

Registracija į AI BOOST akceleratorių vyksta iki sausio 21 dienos. Registracijos anketa: https://mita.lrv.lt/lt/Forms/ai-boost-kviecia-registruotis-i-di-konsultacijas

Daugiau informacijos:  https://aiboost.lt/akceleratorius/

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.