...

Veiklos su verslo liudijimu

Žinių bazė

2020.06.07

Sveiki, ar dirbant su verslo liudijimu galima prekiauti rūbais, patalynėmis, viskuo? Ir jau važiuojant prekiauti, tarkime, į turgų reikia sumokėti tik už stovimą vietą?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Premium

Publikavimo data: 2020-06-26 09:58

Gyventojo įsigytas verslo liudijimas suteikia teisę verstis veikla, kuri nurodyta gyventojui išduotame verslo liudijime. Tekstilės bei drabužių mažmeninė prekyba kioskuose...

Publikavimo data: 2020-06-26 09:58

Gyventojo įsigytas verslo liudijimas suteikia teisę verstis veikla, kuri nurodyta gyventojui išduotame verslo liudijime. Tekstilės bei drabužių mažmeninė prekyba kioskuose ir prekyvietėse priskiriama Ekonominės veiklos rūšių klasifikatoriaus (EVRK) klasei 47.82. Prekyba drabužiais ar/ir patalyne galėtų būti vykdoma tiek įsigijus verslo liudijimą Prekyba tik ne maisto produktais (EVRK klasės 45.32; 47.82; 47.89; 47.99; įeina į EVRK klasę 45.40) arba verslo liudijimą Prekyba (EVRK klasės 47.81; 47.82; 47.89; 47.99). Fiksuotas gyventojų pajamų mokestis Valstybinei mokesčių inspekcijai sumokamas prieš įsigyjant verslo liudijimą. Mokesčio dydį už prekybą turgavietėje ir jo sumokėjimo būdą nustato konkrečios turgavietės administratorius.

Ekspertai

Regina Utkienė

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.