...

Turiu nuosavą mišką šalia degalinės, ar galiu jame atidaryti kavinę? Kokių leidimų reikia?

Žinių bazė

2014.04.22

Sveiki, turiu nuosavą miška šalia degalinės ir plento, norėčiau jame atidaryti nedidelę kavinę, miškas yra įtrauktas į degalinių apsaugos zoną. Miške be kavinės planuoju įrengti suoliukus, vaikų žaidimo aikštelę, norėčiau sužinoti kur kreiptis ir nuo ko pradėti, kokių leidimų reikia. Ačiū.

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Jurgita Bliznikienė

Teisininkė / „Deloitte“

Publikavimo data: 2014-04-22 14:27

Preziumuoju, kad veiklos vykdymui jau esate pasirinkęs veiklos formą, todėl nekomentuosiu dėl jos pasirinkimo (veiklos vykdymas individualiai vs. įmonės steigimas). ...

Publikavimo data: 2014-04-22 14:27

Preziumuoju, kad veiklos vykdymui jau esate pasirinkęs veiklos formą, todėl nekomentuosiu dėl jos pasirinkimo (veiklos vykdymas individualiai vs. įmonės steigimas). 

Veiklos pradžiai pirmiausia svarbu įvertinti degalinių apsaugos zonos privalomus išlaikyti minimalius atstumus, kaip įtvirtinta Specialiuosiose žemės ir miško naudojimo sąlygose, patvirtintose 1992-05-12 LR Vyriausybės nutarimu Nr. 343 (su vėlesniais pakeitimais ir papildymais), ir atitinkamuose teritorijų planavimo dokumentuose.

Vertinant leidimus, svarbiausia įsigyti (i) maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimą (išduoda Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos teritorinis padalinys pagal įmonės veiklos vietą) bei (ii) leidimą prekiauti maistu viešosiose vietose, jei veiks lauko kavinė (išduoda seniūnija). Atsižvelgiant į planuojamos vykdyti veiklos detales, gali būti, kad būtų reikalingi ir kiti papildomi leidimai.

Ekspertai

Jurgita Bliznikienė

Jurgita Bliznikienė

Teisininkė / „Deloitte“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.