...

Tiekėjai prašo įmonės kodo ir PVM kodo

Žinių bazė

2021.01.08

Planavau užsiimti prekyba pagal individualią veiklą, tačiau visi tiekėjai prašo įmonės kodo ir PMV kodo. Negi būtina steigti įmonę norint susirasti tiekėjus?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Paulius Kukenys

Projektų ir marketingo vadovas / Capital Kaunas

Publikavimo data: 2021-01-13 14:59

Sveiki, Jūs kaip fizinis asmuo vykdantis individualią veiklą turite Jums priskirtą pažymėjimo numerį, kuris atitinka įmonės kodą. Veikiant pagal individualią...

Publikavimo data: 2021-01-13 14:59

Sveiki, Jūs kaip fizinis asmuo vykdantis individualią veiklą turite Jums priskirtą pažymėjimo numerį, kuris atitinka įmonės kodą. Veikiant pagal individualią veiklą Jūs turite vesti apskaitą, todėl prašant sąskaitos faktūros iš tiekėjų nurodykite savo individualios veiklos pažymėjimo Nr., o kadangi Jūs neesate PVM mokėtojas, kol neviršijate 45000€ apyvartos, Jums PVM mokėtojo kodo nurodyti nebūtina. Individualios veiklos pažymą rasite prisijungę prie VMI sistemos skiltyje Pažymos. Jei kyla daugiau kausimų rekomenduočiau kreiptis tiesiai į VMI.

Ekspertai

Paulius Kukenys

Paulius Kukenys

Projektų ir marketingo vadovas / Capital Kaunas

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.