...

Specializuota keksiukų kepyklėlė – krautuvėlė, nuo ko man reikėtų pradėti žengti pačius pačius pirmuosius žingsnius?

Žinių bazė

2012.04.11

Labas diena. Kilo tokia mintis atidaryti tokią kepyklėlę – krautuvėlė, kurioje būtų kepami ir pardavinėjami vien tik keksiukai. Taigi norėčiau paklausti, nuo ko man reikėtų pradėti žengti pačius pačius pirmuosius žingsnius?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Rokas Tamošiūnas

Partneris / Rizikos kapitalo fondas „Open Circle Capital“

Premium

Publikavimo data: 2012-04-11 14:23

Sveiki, matyt kiekvieną verslą svarbu pradėti nuo situacijos analizės, išsiaiškinti, ar yra poreikis tokiems kepiniams, kiek žmonių (apytiksliai) galėtų juos...

Publikavimo data: 2012-04-11 14:23

Sveiki, matyt kiekvieną verslą svarbu pradėti nuo situacijos analizės, išsiaiškinti, ar yra poreikis tokiems kepiniams, kiek žmonių (apytiksliai) galėtų juos pirkti, ir kiek jie sutiktų už juos mokėti (pirkėjų norima mokėti kaina priklauso ir nuo to, kaip pateiksite, Coffee Inn – puikus pavyzdys kaip brangiau pardavinėti kavą). Atsakius šiuos klausimus reiktų susidėlioti planą, kiek kainuos jų pagaminimas, ir kepyklėlės išlaikymas, susidaryti finansinį planą (pinigų srautų, balansą).

Būtų tikslinga atlikti ir konkurentų analizę, įvairiuose miestuose jau veikia įvairios kepyklėlės, reiktų pasižiūrėti kaip joms sekasi, kur jos stiprios, o kur ne. Šiame versle manau labai svarbu yra ir vieta, reiktų skirti papildomą dėmesį jos parinkimui, Taip pat reiktų gerai pasiruošti koncepciją, tokia kepyklėlė gali gyvuoti ir verslo centre per pietus, ir užmiesčio privačių namų kvartale savaitgaliais – viskas priklauso nuo planuojamo pozicionavimo ir planuojamų ryšių su klientais. Tolimesni pasirengimo žingsniai matyt sutaptų su kitų verslų – teisinio reguliavimo , fito-sanitarinių reikalavimų, apskaitos taisyklių išsiaiškinimas ir susipažinimas su įmonės steigimo procedūra.

Ekspertai

Rokas Tamošiūnas

Rokas Tamošiūnas

Partneris / Rizikos kapitalo fondas „Open Circle Capital“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.