...

Rūbai iš Lenkijos internetu ir PVM

Žinių bazė

2021.01.10

Sveiki. Niekur nerandu atsakymo į keletą klausimų, galbūt pavyks čia išsiaiškinti. Noriu prekiauti rūbais internetu, išsiimčiau ind. veiklos pažymėjimą, radau tiekėjus iš Lenkijos, užsisakyčiau rūbus internetu, bet norint matyti kainas jų el.platformoje reikia užsiregistruoti, o registracijoje prašo NIP numerio, tai yra PVM mokėtojo kodas, kad galėtum pirkti su 0 % PVM iš jų. Jeigu aš neturiu to kodo, ką tuomet reikia įrašyti toje vietoje? Galbūt tai atitiktų ind. veiklos numeris? Ačiū.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Indrė Kazlauskienė

Regionų koordinatorė / VšĮ Versli Lietuva

Publikavimo data: 2021-04-06 13:37

Lenkijos valstybėje naudojamas NIP kodas yra tik vidinis, naudojamas šalies viduje, kodas, kuris neturi nieko bendro su PVM mokėtojo kodu....

Publikavimo data: 2021-04-06 13:37

Lenkijos valstybėje naudojamas NIP kodas yra tik vidinis, naudojamas šalies viduje, kodas, kuris neturi nieko bendro su PVM mokėtojo kodu. Jei laukelis kuriame yra prašoma įvesti NIP kodą yra neprivalomas, tuomet praleiskite jį. Jei šis laukelis yra privalomas, tuomet reikėtų susisiekti su tiekėju ir išsiaiškinti, ką reikėtų jame nurodyti. Kai kuriais atvejais, yra rekomenduojama įvesti įmonės kodą, Jūsų atveju – individualios veiklos pagal pažymą numerį.

Ekspertai

Indrė Kazlauskienė

Indrė Kazlauskienė

Regionų koordinatorė / VšĮ Versli Lietuva

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.