...

Rankų darbo muilo gamyba: reikalavimai patalpoms

Žinių bazė

2021.01.21

Sveiki,
Kokie yra reikalavimai rankų darbo muilo gamybos patalpoms jeigu dirbs vienas žmogus? Gamyba nedidelėmis apimtimis. Veiklą vykdys imonė.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Indrė Kazlauskienė

Regionų koordinatorė / VšĮ Versli Lietuva

Publikavimo data: 2021-04-06 13:31

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu, „Statinių naudotojai privalo naudoti statinį (jo patalpas) pagal paskirtį, išskyrus Vyriausybės nustatytus atvejus ir tvarką“....

Publikavimo data: 2021-04-06 13:31

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu, „Statinių naudotojai privalo naudoti statinį (jo patalpas) pagal paskirtį, išskyrus Vyriausybės nustatytus atvejus ir tvarką“. Remiantis statybos techninio reglamento statinių klasifikavimu, gamybinė veikla turėtų būti vykdoma pastate, kurio pagrindinė paskirtis – gamybos. Jei ketinate gaminti kosmetinį muilą, tuomet reikėtų vadovautis „Dėl Statinio (jo patalpų) naudojimo ne pagal paskirtį atvejų ir tvarkos aprašu“ (1178 Dėl Statinio (jo patalpų) naudojimo ne pagal paskirtį atvejų ir tvarkos aprašo patvirtinimo (lrs.lt)), kuriame yra numatyti tam tikri atvejai, kai kvepalų ir tualeto priemonių gamyba (EVRK kodas 20.42) yra galima tam tikruose gyvenamosios ir negyvenamosios paskirties pastatuose ar jų patalpose, nepakeitus jų paskirties, su sąlyga, kad šią veiklą vykdo ne daugiau kaip 5 žmonės ir nenaudojami Lietuvos Respublikos potencialiai pavojingų įrenginių priežiūros įstatyme nurodyti potencialiai pavojingi įrenginiai.

Ekspertai

Indrė Kazlauskienė

Indrė Kazlauskienė

Regionų koordinatorė / VšĮ Versli Lietuva

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.